• Будівництво складів з сендвіч-панелей
  • Промислове холодильне обладнання
  • Монтаж і обслуговування промислового холодильного обладнання
  • Холодильні агрегати. Продаж, монтаж і обслуговування 
  • Широкий асортимент автоматики для холодильного обладнання
  • Продаж і обслуговування холодильного торгового обладнання

Виносне холодильне обладнання

Торгові меблі з виносним холодильним обладнанням

Усі торгові холодильні меблі поділяються на обладнання зі вбудованим холодом і виносним холодом.

Обладнання з виносним холодильним устаткуванням складається з двох, окремих Виносний холодчастин одного устаткування. Одна частина це випарник (охолоджувач продукції). Найчастіше: регал, вітрина, прилавок, які ми бачимо безпосередньо в магазині для демонстрації або зберігання продуктів. Інша ж частина, це холодильний агрегат. У цій системі виносного холоду агрегат розташований поза прилавком. У цьому і є головна відмінність торгового устаткування зі вбудованим холодом від виносного.

Цю систему холодопостачання використовують для великих магазинів, що значно зменшує ціну на торгове обладнання. Об'єднавши ряд вітрин з різними функціональними завданнями в одну фреонову магістраль, ми ставимо один агрегат, конденсатор електричний щит і фреонову автоматику. Незважаючи на, уявну, велику ціну ми все-таки економимо гроші, якщо перерахувати суму вбудованих агрегатів і порівняти з одним, але великим. Так само велика кількість агрегатів, що знаходяться в торговому залі виділяють багато тепла, що приводить до зносу компресорів, з подальшими поломками холодильників, збільшенню часу роботи (велика витрата електроенергії). Тому в системах з виносним холодом об'єднаний конденсатор виноситься поза торговим залом.

Звичайно ж, поряд, з плюсами є і мінуси. Ця система холодопостачаня з виносним холодильним агрегатом зобов'язує мати в штаті фахівця з ремонту і обслуговування цього устаткування. Будь-яка поломка в холодильній системі ставить під загрозу зіпсуватися увесь товар в магазині. Так само велика незручність має той факт, що холодильні вітрини не можна пересувати, винести, складно продати.