Вибір холодильного обладнання для заморозки риби

Риба і морепродукти відносяться до швидкопсувних, тому дуже вибагливі до умов зберігання. У них знаходиться дуже багато води, і цю особливість потрібно брати до уваги, адже нерідко для риби потрібно шокова, тобто, швидка заморозка при дуже низькій температурі. Потрібно застосовувати технології, що відрізняються від традиційних, тільки в такому випадку реально домогтися оптимальної збереження риби. Для такої продукції необхідна саме шокова заморозка - тобто, обладнання, здатне її забезпечити.

Установки для шокової заморозки риби

При заморожуванні рідина перетворюється в кристали. Якщо її в продукті забагато, це призводить до деформації останнього. Особливо небезпечно таке явище для риби. При її заморожуванні потрібно дотримуватися температурні параметри + 90 / -18 ° С, навіть якщо охолодження найінтенсивніше. Для кращого збереження і збільшення термінів зберігання рибу рекомендується глазурувати. Цей процес передбачає створення криги на її поверхні за допомогою прісної (але не солоної) води.

Також, спосіб заморозки повинен бути саме контактним, а не повітряним. Не можна допускати, щоб риба розморозилася, так як для повторної заморозки вона вже не придатна. Усередині продукту необхідно постійно контролювати температуру в межах -18. Для цього знадобиться спеціальний щуп зі вбудованим датчиком. Устаткування для глибокої заморозки необхідно на будь-якому підприємстві або магазині, де доводиться мати справу з рибою або морепродуктами. Тільки такі агрегати забезпечать максимальне збереження і надовго збережуть свіжість продукту.

Як вибрати камеру шокової заморозки

При покупці потрібно звертати увагу на продуктивність зацікавила моделі. Є у вигляді обсяг сировини, який вона здатна заморозити за добу, а також потужність. Важливі також опції і режими, які є в наявності, конфігурація. При виборі камери необхідно цікавитися такими показниками:

  • Спосіб завантаження. Вона буває тунельної або стандартної.
  • Потужність і продуктивність камери.
  • Матеріал. Найкращим вважається нержавіюча сталь.
  • Додатковий функціонал. Їм може бути, наприклад, що обігрівається пандус або візок.

Необхідно також заздалегідь уточнити габарити агрегату, тобто, який обсяг простору він займає. Вибрати, налаштувати і встановити відповідну камеру шокової заморозки допоможе ТОВ «Компанія Холод».