Повітроохолоджувачі та конденсатори Kailaili

Повітроохолоджувачі від китайського виробника Kailaili представляють собою установки, призначені для охолодження повітря. Робота такого агрегату заснована на простих законах фізики і термодинаміки. Тепло з простору поглинається рідиною, що випаровується, а потім вона ж і здійснює охолодження. Чим вище температура, тим інтенсивніше процес.

Конденсатор є теплообмінник або теплообмінну установку, в якій відбувається процес конденсації. Під ним мається на увазі фазовий перехід теплового носія в рідкий стан з пароподібного. Це відбувається за допомогою відводу тепла холодним теплоносієм.

Де використовується

Повітроохолоджувачі та конденсатори Kailaili присутні в холодильних камерах, пристроях для шокової заморозки і сушки, холодних цехах і складах, овочесховищах. Вони відносяться до промислового холодильного обладнання, що встановлюється в торгових центрах, магазинах і супермаркетах, а також скрізь, де є необхідність постійного зберігання швидкопсувних товарів з дотриманням певної температури.
У холодильній установці конденсатор застосовується для конденсації парів холодоагенту - наприклад, функції останнього часто виконує фреон.

Особливості Kailaili

Ця компанія була заснована в 2000 році. Вона спеціалізується на виробництві холодильного обладнання, а також постійних дослідженнях і розробках в цій сфері. Її фахівці постійно йдуть інновацій та вдосконалюють свою продукцію, тому товари завжди відповідають всім останнім тенденціям і запитам споживачів. ТОВ «Компанія Холод» пропонує повітроохолоджувачі та конденсатори Kailaili різних типів - кубічні, підлогові, стельові.

Переваги

  • Kailaili пропонує обладнання високої якості, що відповідає всім світовим стандартам. Його головні переваги:
  • Широка поширеність по всьому світу. У різних країнах використовуються установки цього виробника.
  • Наявність спеціалізованих моделей, випущених конкретно для камер шокової заморозки.
  • Для всіх випарників і конденсаторів встановлені високоякісні вентилятори Weiguang.
  • Зручна установка за рахунок легко відкриваються піддонів.
  • Комфортно закриваються двері.

Устаткування Kailaili підійде для будь-якого підприємства, де використовуються промислові холодильні установки.