• Будівництво складів з сендвіч-панелей
  • Промислове холодильне обладнання
  • Монтаж і обслуговування промислового холодильного обладнання
  • Холодильні агрегати. Продаж, монтаж і обслуговування 
  • Широкий асортимент автоматики для холодильного обладнання
  • Продаж і обслуговування холодильного торгового обладнання

Вбудоване холодильне обладнання

Торгові меблі з вбудованим холодильним обладнанням

Усі торгові холодильні меблі діляться на устаткування зі вбудованим і виносним холодом. Вбудоване холодильне устаткування є виробом (прилавок, вітрина, скриня, та ін.), усередині якого Вбудований холодрозміщується агрегат. Холодильне устаткування цього типу має свій компресор, конденсатор, контролер. Тобто цей вид холодильників відрізняється від виносного холоду розташуванням агрегату. Вони зручні для невеликих магазинів роздрібної торгівлі, цехів, пунктів громадського харчування. Не примхливі в обслуговуванні, ремонти не дорогі і не вимагають залучення кваліфікованих фахівців. Як правило, виробники комплектують свої вітрини популярними компресорами, контролерами, які легко придбати у будь-якому місті. Головна перевага вітрин зі вбудованим холодильним устаткуванням, це його мобільність. Його переміщення по магазину не вимагає переробок фреонових магістралей, хазяїн, при переїзді в інше приміщення, не витрачає свої засоби на монтаж. Так от, головне достоїнство обладнання зі встроиным холодильним устаткуванням, це відсутність прив'язки до приміщення і орендодавця. Так само вам лекго буде продати або купити холодильники..

При, здавалося б, досить великих плюсах цього типу обладнання існують і мінуси. Це здороження комплексу холодильного устаткування, якщо ваш бізнес стає більше ніж кіоск або дрібний магазин. Виробники обладнання намагаються усю лінійку виробленого устаткування робити в двох видах. Що б охопити ринок продажів холодильників і не втратити замовника, одна і та ж модель може бути з вбудованим і виносним холодом.

Зваживши всі за і проти, ми повинні вибрати варіант холодопостачання магазину. Тобто, загальну систему в якій працюватиме обладнання. А наступним етапом піде підбірка по функціоналу, потужностям, виробникам і зовнішньому вигляду.