• Будівництво складів з сендвіч-панелей
  • Промислове холодильне обладнання
  • Монтаж і обслуговування промислового холодильного обладнання
  • Холодильні агрегати. Продаж, монтаж і обслуговування 
  • Широкий асортимент автоматики для холодильного обладнання
  • Продаж і обслуговування холодильного торгового обладнання

Suniso

Холодильне мастило Suniso

Холодильне мастило Suniso

Масла під маркою Suniso виробляються в Бельгії компанією SUNOCO. Ця компанія з середини минулого століття займається виробництвом холодильного масла та змащувальних матеріалів.
Масло Suniso часто застосовується в холодильній промисловості завдяки низькій ціні в порівнянні зі своїми конкурентами та високій якості.
Існують дві найпоширеніші серії масла Сунісо: SL і GS.

Масло Suniso SL

Холодильне масло Suniso SL, це синтетичне масло, що складається з обраних поліефірних масел та додаткових поліефірних добавок, надаючи велику стійкість до окислення матеріалів та великий захист від корозії. Застосовуються в холодильному обладнанні, яке працює на фреоні r134a, при низьких температурах.

Масло Suniso GS

Холодильне масло Suniso GS, це мінеральне масло, яке складається з очищених нафтенових базових масел та володіє високою хімічною стабільністю. Ці масла використовуються в торговому промисловому обладнанні широкого спектра. Як для низькотемпературних систем, так та для домашніх кондиціонерів. Серія масел Suniso GS ділиться на три види: 3GS, 4GS, 5GS які розрізняються в'язкістю, температурою спалаху та застиганням.