• Будівництво складів з сендвіч-панелей
  • Промислове холодильне обладнання
  • Монтаж і обслуговування промислового холодильного обладнання
  • Холодильні агрегати. Продаж, монтаж і обслуговування 
  • Широкий асортимент автоматики для холодильного обладнання
  • Продаж і обслуговування холодильного торгового обладнання

Стрічкова ПВХ штора

ПВХ штори для холодильних камер і складів

Що собою являє стрічкова завіса?

Установка стрічкової штори ПВХ

Області де використовуються штори з ПВХ плівки


Що собою являє стрічкова ПВХ завіса?

Стрічкова ПВХ штора Плівка для холодильної шториСтрічкова штора для складу складається з: різного виду плівки ПВХ в рулоні по 50 метрів, яка ріжеться на шматки визначених розмірів, та кронштейна (карниза) для її підвіски над отвором. Кронштейн складається з несучої рейки та комплекту притискних планок.

Основою для складських силіконових штор ПВХ є спеціальна стрічка. Вона екологічно й гігієнічно нешкідлива. Не вважається горючим матеріалом. Прозора стрічка ПВХ може бути різної ширини і товщини. Основні розміри 200, 300, 400 мм - ширина, 2, 3, 4 мм - товщина. Виготовляється стрічка для штори з полівінілхлориду і, залежно від призначення, може містити добавки різних сумішей. Для морозильних камер застосовуються морозильні стрічкові штори з морозостійкої стрічкою ПВХ. Завдяки своєму складу вона більш пружна і залишається м'якою навіть при температурі -40°C. Стандартна стрічка ПВХ застосовується при температурах -5°C до +50°C, а в мінусових камерах дубіє і втрачає свій сенс як завіса. При проходженні через неї, вона настовбурчується і щільно не зачиняється.

 Для дверних отворів з інтенсивним рухом людей чи техніки (електрокари, навантажувачі) застосовують термоштори, укомплектовані стрічкою ПВХ з посиленою жорсткістю. На такій стрічці існують поздовжні ребра жорсткості, вона менше схильна до механічних пошкоджень. Посилені стрічкВиди стрічок ПВХ для холодильної штории ПВХ (ребристі штори) існують як для холодильних, так і для морозильних камер зберігання.

Маючи широку колірну гамму ви можете замовити штори ПВХ для холодильних камер будь-якого дизайну і забарвлення. Але найчастіше замовляють прозорі штори ПВХ для холодильних камер, в цілях безпеки персоналу.

  Кріплення штор ПВХ

ПВХ завіси або термоштори укомплектовані карнизом. Це  швидко-знімний кронштейн для підвісу стрічок холодильної штори. Простота його конструкції дозволяє виставити необхіКарниз для холодильної завісидну ступінь напуску ПВХ стрічок. Карниз холодильної штори встановлюють як усередині дверного прорізу, так і над проходом. Даний метод підвісу штори ПВХ дозволяє легко знімати стрічки і додавати при необхідності. Це дуже зручно для користувача при всесезонному використанні ПВХ завіс. Таке кріплення дозволяє, змінюючи стрічки штори місцями, регулювати знос завіси в цілому. При установці силіконової штори не потрібні спеціальні інструменти.

Ціна у прайсі