Вентилятори, які створюють рух повітря, холодильне устаткування, устаткування РГС, коливання атмосферного тиску створюють різницю тиску холодильної камери з довкіллям. Велика різниця тиску призводить до порушення герметичності, відновлення яких не буде можливим до початку вивантаження продукції.
Найбільший перепад тиску можна отримати на самому початку (при наборі камерою необхідної температури). Що б цього уникнути, герметично двері закриваються тільки тоді, коли камера досягла необхідної температури. Але цього недостатньо. В процесі зберігання, коливань не уникнути. Для цього застосовують вирівнюючі клапана. Це трубка необхідного діаметру, яка з камери виходить назовні і опускається вниз в посудину, заповнену рідиною (частіше антифризом) на глибину 4 мм. Такий клапан називається: запобіжний клапан тиску сифонового типу. Для прикладу на камеру 2000 куб.м потрібно два клапани по 15 см в діаметрі. Коли тиск зовні камери впаде, то частина газової суміші вийде назовні через рідину в посудині, не порушуючи герметичності камери, і навпаки, коли тиск зовні виросте, то атмосферна суміш з трубки потрапить в камеру до вирівнювання тиску.
Сучасні технології, в якості уникнення коливання тиску, використовують герметичні газонепроникні мішки. Це полімерні газонепроникні зрівняльні мішки об'ємом 5-7% від вільного об'єму камери. Вони сполучені з камерою трубою великого діаметру. При зменшенні тиску в камері вони стискаються, а при піднятті тиску надуваються, і тим самим, компенсують тиск в камері. Недолік в тому, що вони вимагають багато місця, і із-за зносу можуть стати джерелом розгерметизації.