• Будівництво складів з сендвіч-панелей
  • Промислове холодильне обладнання
  • Монтаж і обслуговування промислового холодильного обладнання
  • Холодильні агрегати. Продаж, монтаж і обслуговування 
  • Широкий асортимент автоматики для холодильного обладнання
  • Продаж і обслуговування холодильного торгового обладнання

Спіральні scroll компресори Sanyo R404 трьохфазні

Спеціальна розробка спіральних компресорів Саніо, яка полягає в застосуванні спеціального ексцентрика і ущільнення наконечника для осьової герметизації, дає можливість мінімального просочування газу, тим самим, підвищити ефективність. Роздільні всмоктування і нагнітання знижують теплопередачу. Низький рівень шуму і вібрації.
Scroll компресор Sanyo працює за принципом обертання двох спіралей одна в одній. Діляться на три фази: всмоктування, стиснення і викиду газу під тиском.
У першій фазі всмоктування газ, при початку обертання спіралей, потрапляє в їх периметр і ущільнюється в період закінчення кола спіралі. У другій фазі газ сильніше стискається і виштовхується до центру спіральних конструкцій. І в третій газ стискається сильніше і виштовхується через випускний отвір в нагнітальний патрубок. Ці три фази працюють одночасно і тому процес стиснення і викиду газу стає гладким і збалансованим, що знижує вібрацію, шум і підвищує надійність компресора в цілому.
Техніческій відділ ТОВ Компанії Холод виконує підбір компессор Sanyo згідно Вашого ТЗ. Так як ми офіційний постачальник Sanyo компресорів, то основна частина модельного ряду у нас є на складі. Якщо на складі України компресора Sanyo немає, то ми можемо в найкоротші терміни здійснити поставку Sanyo компресора Замовнику безпосередньо з заводу виробляє Sanyo scroll.

ціна Sanyo у прайсі

Модель Фреон Частота Напруга Потужність
R404
50 Hz
380-415 V
13300 W
R404
50 Hz
380-415 V
10200 W
R404
50 Hz
380-415 V
9350 W
R404
50 Hz
380-415 V
81500 W

Холодильна потужність вказана, при умові T кип. -15°С, T конд. 50°С

ЦІНА У ПРАЙСІ