Сендвіч панелі для холодильних камер

Сендвіч панелі для холодильних камерЗавдяки різним видам сендвіч панелей можна вирішити велику кількість проблем при заморожуванні, зберіганні і охолодженні продуктів. Їх застосування не обмежується виробничими складами. Сендвіч-панель для холодильних камер застосовується при транспортуванні медичних препаратів, квітів і навіть хутра.

 

В якості ізоляційного матеріалу найефективнішими є сандвіч- панелі на основі поліуретану. Низька теплопровідність поліуретану дає можливість зменшити вагу і товщину утеплювача для холодильних і морозильних камер. Що призводить до меншої витрати на матеріал при їх виробництві. Застосування сандвіч- панелей на великих підприємствах обумовлено наступними перевагами:

  • високий ступінь пожежної безпеки;
  • водонепроникність;
  • збереження первісного вигляду в різних умовах експлуатації;
  • довговічність і практичність використання.

Застосування сендвіч панелей

Застосування сандвіч- панелей при виробництві холодильного обладнання з чилерами є оптимізованим процесом на сьогоднішній день. Низькі фінансові витрати на технічне обслуговування підвищують популярність холодильних і морозильних камер на ринку. Якісний, новий підхід виробники вирішили застосувати з експериментами над зниженням енергоспоживання, не без участі сандвіч- панелей. Промислові холодильні камери з ізоляцією з - панелей дають високу міцність і ергономічність. Легка вага сучасної ізоляції дозволяє уникнути навантаження на несучі конструкції. А ергономічний дизайн дозволить заощадити на зовнішній обробці. Так само можна спростити монтаж і легко провести демонтаж сандвіч- панелей, вибравши необхідні конфігурації.

Для термоізоляції застосовують панелі з одностороннім облицюванням, а в деяких виробничих умовах допускається застосування матів на основі поліуретану без облицювання. Погодьтеся, що це здорово знижує фінансові витрати на витрату утеплювача, враховуючи великі площі складів і виробничих приміщень. Для облицювання сендвіч покриття застосовують оцинкований лист, який можна підібрати з різним декоративним нанесенням. Основне призначення сандвіч- панелей – зовнішнє охолодження холодильників. Вони завоювали свою популярність завдяки міцному покриттю і високій стійкості до агресивного середовища.