Розрахунок вартості штор

Інструкція по роботі з калькуляторомПрайс на ПВХ завіси

 

Як користуватися онлайн калькулятором для розрахунку ПВХ штори?

Ширина висота
Заміряти висоту і ширину світлового прорізу, який потрібно закрити. Світловий проріз, це отвір в стіні, двері, вікно або рама, який визначається світлом, що виходить з всередині. Просто заміряємо рулеткою висоту і ширину. Причому, якщо цей отвір має косі лінії, то міряємо найвищі і широкі його частини.

Ширина полоси
Наступне, що ми повинні визначити, це ширину смуги стрічкової штори. З таблиці ми бачимо, що, чим вище отвір, тим ширше повинна бути стрічка. Чим ширше смуга стрічкової штори, тим більше ми можемо зробити нахлест їх один на одного. Тим самим, зменшити похибка розкриття їх донизу. Не варто боятися застосовувати широкі розміри в виробі. Найчастіше на ціну це не впливає, тому що в результаті, використовуваного тіла матеріалу буде однакова кількість. З тієї ж таблиці ми бачимо, що чим вище отвір, тим товщі матеріал.
Зазвичай смуги мають ширину 200мм, 300мм, 400мм. Товщину 1,7 мм, 2 мм, 3мм.Вибрав це значення, потрібно визначитися з призначенням самої штори, і умовами її експлуатації.

Тип смуги
Перший, і найголовніший вид ПВХ, це «стандартна». Дана смуга має температурні режими використання в теплих приміщеннях, або в теплу пору року на вулиці. Виробник рекомендує мінімальну температуру 5С. У більш холодних умовах матеріал буде грубим і не комфортним для користувача.
Стандартна ділиться на гладку і ребристу. Гладка використовується для проходження тільки людей, переміщення вантажів на РОКЛ, рідкісне використання навантажувачів. Ребриста стрічка потрібна в місцях інтенсивного користування транспорту. Вона має по всій довжині поздовжні ребра жесткостівисотой 2 мм. Вони більш зносостійкі, і плюс заважають затирається площині.
«Морозостойкая» м'якша, і використовується при температурі -5С ... 25С. І так само діляться на гладкі і ребристі.

Нахлест
Нахлест смуг один на одного потрібен освіти «повітряного замку». Стандартний нахлест 50%. Якщо, наприклад ширина смуги 200мм, то ми робимо з кожного боку по 50мм нахлест. В сумі 100мм, що є 50% від загальної ширини. І так далі…

Додаткова смуга.
Якщо готова штора з урахуванням виставленої ширини і нахлеста вже необхідної, можна в ручну додати ще одну смугу.

Карниз
Вибираємо матеріал карниза і планок кріплення. Нержавійка або оцинковка.

Заповнюємо ім'я, телефон, коментарии (якщо потрібно)
відправляємо замовлення

мм
мм
Для відправки замовлення на штори введіть контактну інформацію