Промислові вентилятори

Weiguang

Промислові вентилятори загального призначення серії YWF, Hangzhou Weiguang Electronic, Ltd (Китай)

Maer Fan Motor

Осьові вентилятори від виробника Maer Fan Motor є простими за конструкцією, але дуже надійними пристроями. Виробник - компанія ZHEJIANG MAER FAN MOTOR CO., LTD, головний офіс якої знаходиться в невеликому містечку Чан'ань в провінції Чжецзян.

ТОВ «Компанія Холод» це компанія, що надає можливість вибрати і купити промислове холодильне обладнання, в тому числі промислові вентилятори. Ми зробили все можливе, щоб наші численні клієнти могли підібрати необхідне вентиляційне обладнання максимально швидко, зручно, щоб воно відповідало всім характеристикам, було якісним і при цьому мало мінімальну вартість. Наша компанія пропонує вашій увазі широкий вибір промислові вентилятори різних типів і характеристик. Вентилятори класифікуються за своїми специфіка і призначені.

Промислові осьові вентилятори для витяжки можуть ділитися на групи, які залежать від типу вентиляційних систем. Наприклад, найпопулярніші серед всіх вентиляторів це - канальні вентилятори. Крім застосування на входах і виходах каналів, їх установку можна без проблем зробити в середині повітропровідних механізмів. Їх використання можливе в діаметрально різних каналах, при цьому вони забезпечують повний повітрообмін в про всьому приміщенні.

Окремою групою можна виділити витяжної осьової вентилятор. Найчастіше він встановлюється в кліматичній техніці, має досить активне застосування в житлових і промислових приміщеннях. Осьові вентилятори мають низьку собівартість, монтаж осьових вентиляторів так же не складе особливих труднощів. Вентилятор класифікують як осьової через принципу його роботи. Він полягає в тому, що переміщаючись уздовж осі робочого механізму крильчатка, встановлена ​​на вентилятор переміщує потоки повітря. Вся робота здійснюється за допомогою електричного двигуна. Вибрати або замовити, купити витяжної промисловий вентилятор можна у нас за ціною виробника.

Основною категорією вентиляторів, представлених в нашому магазині є осьові вентилятори осьові вентилятори Weiguang і осьові вентилятори Ziehl-Abegg.

Застосування промислових вентиляторів:

  • Загальне застосування в системах, в яких повітряні потоки не мають небезпечних або шкідливих часток, або просто великого розміру.
  • Промислові відцентрові вентилятори. Вентилятори зі спеціальним призначенням в вентиляційних системах, стельових системах або на дахах. Такі пристрої застосовуються для переміщення повітряних потоків, в яких можуть бути присутніми вибухонебезпечні компоненти. Вентилятори даного типу вкрай рідко можна придбати навіть у спеціалізованих магазинах.

Купити осьові вентилятори, двигуни обдуву і / або інше промислове обладнання, замовити монтаж, установку промислового обладнання можна у нас. Наші фахівці грамотно проконсультують вас з усіх питань вибору, покупки, установки і всім супутнім питань.

<< Попередня категорія     Наступна категорія >>