Прайс на холодильные витрины


 

 

 

Айстермо

 

 

 Виробники комерційного холоду оновлюють свою продукцію дуже часто. Власники магазинів, ресторанів, супермаркетів пред'являють високі вимоги не лише до якості, але і до дизайну. Сучасне торгівельне холодильне устаткування для магазинів включає: прилавки, морозильні камери, вітрини, шафи, торгівельні автомати. Фахівці Компанії Холод підберуть і змонтують потрібне устаткування індивідуально кожному Замовникові.

Установка торгівельного холодильного устаткування

Товарна група комерційного холоду складається з:

  • торгівельні холодильні установки;
  • системи холодоснабженія торгівельних залів;
  • малогабаритні холодильних камери;
  • холодильна техніка для общепітов.

Спеціальне торгівельне холодильне устаткування забезпечить збереження якості і презентабельного вигляду продуктів. А індивідуальний дизайн не залишить байдужим жодного відвідувача або покупця Вашої продукції. Для кожної торгівельної крапки, крупного супермаркету або затишного кафе можливий підбір з врахуванням формату інтер'єру і способу реалізації товару. Наприклад, для вуличної торгівлі незамінними стануть морозильні скрині, для супермаркету підійдуть вітрини для самостійного обслуговування клієнтів.  Дана техніка може працювати на відкритому і закритому просторі з можливістю підтримувати певний діапазон температур. Мати вбудований або виносний холод.
ООО "Компания Холод" приглашает Вас к выгодному сотрудничеству. Желаете купить холодильное оборудование? Мы предлагаем Вам широкий ассортимент продукции и доступные цены на все установки. Воспользуйтесь качеством нашего сервиса.

Ціна в прайсі