Холодильні шафи і холодильники

Холодильні шафи Polair

 

Сьогодні у світі холодильного устаткування набрали популярність холодильні шафи Полаір. Вони дуже надійні, тому довели, що дуже місткі і функціональні. Окрім їх основної мети - зберігати свіжість продуктам, які зберігаються в них, вони служать декоративним елементом, маючи презентабельний вигляд, чим відразу привертають увагу до себе і до товару, який зберігається. Максимальна температура зовнішнього середовища +32°С і задовільна вологість до 60%. Холодильна техніка робиться різних видів: з скляними дверима і з металевими.

Холодильні шафи Polair зі стекляними дверими

Холодильна техніка надійно і безпечно зберігає температурний постійний режим. Лінійка виробництва холодильних шаф Polair із скляними дверима представлена в наступних видах:

  • Standard - внутрішній робочий об'єм 500-1400 літрів, мають розпашні двері або двері-купе. Мають в розпорядженні динамічну охолоджувальну систему, суцільнозаливним металевим корпусом, вертикальним привабливим підсвічуванням, чотирма рядами полиць з витримкою навантаження до сорока кілограм кожна, а також декоративною панеллю-канапе. Ставши власником цієї продукції, Ви побачите, що ця серія устаткування лідирує по доцільності ціни і якості.
  • Eco - зовнішній вигляд представлений у вигляді однодверної конструкції з внутрішнім об'ємом холодильних камер 290-480 літрів. Місткість доповнена чотирма рядами полиць. Ці джерела холоду відрізняються надійністю і зручністю експлуатації, мають світлодіодне підсвічування. Продукт цієї серії дуже популярний в цьому цільовому сегменті. Виробництво ведеться на території Європи.
  • Grande - холодильні сучасні агрегати марки AISI 304 з нержавіючої сталі з суцільнозаливним металевим корпусом, вертикальним незвичайним підсвічуванням, чотирма рядами полиць з динамічною холодильною системою.
  • Professionale - ця серія створена для зберігання напоїв, що має багатий асортимент по своєму виконанню, належній комплектації, потрібним опціям і мінімальним аксесуарам. Робляться по спецзамовленню.

Холодильні шафи Polair з металевими дверима

Холодильники Polair
Холодильник Polair

Холодильні шафи з металевими дверима відмінно придатні в комерційних цілях. Вони завоювали ринок сучасного холодильного обладнання тим, що працездатні в кліматичному середовищі понад сорок градусів і відносній повітряній вологості до вісімдесяти відсотків.
Модельний ряд представлений наступними моделями:

  • Standard. Агрегат розташований згори для поліпшення властивостей теплообміну, що спрощує процес обслуговування і зменшує ризик забруднення агрегату. Робота контролюється і коригується за допомогою параметрів рідкокристалічного дисплея, що задаються. Основна перевага - це система "оттайки". Випар води відбувається через ванночку технічного зливу.
  • Grande. Матеріал виготовлення - нержавіюча сталь. З неї зроблені зовнішні і внутрішні стінки, окрім задньої. Як і в лінійці продукції Standard агрегат знаходиться згори. Але різність їх в наявності у серії Grande  полиць GN2/1, якими можна замінити звичайні полиці.

Вибрані Вами холодильники прослужать довго і надійно, оскільки якість виробництва відповідає усім нормам Росії і Європи. Наш сайт завжди готовий розповісти про нововведення у світі холодильної техніки і її можливостях. У нас Ви знайдете усю потрібну і корисну інформацію про компанію і її світове ім'я.

Каталог продукції Polairpdf

Цена у прайсі

Також Ви можете переглянути інші пропозиції, а саме  холодильні спліт-системи Polair (Полаір).