POLAIR

Логотип ПолаирЩе у 1990 році компанія Polair (Полаір) стала досить популярною. За короткий час змогла закріпитися на вітчизняному ринку, а також стати гідним конкурентом для найбільших європейських фірм, котрі виробляли професійне холодильне та морозильне обладнання для громадського харчування.

 

Таблиця підбору спліт-систем та моноблоківpdf

Каталог продукції Polairpdf

Ціни у прайсі

Для України техніка Polair (Полаір) відома у вигляді холодильного обладнання, яке доступне кожному у ціні, так як постачальником є сусідня країна – Росія, де також відбувається виробництво. Кожна деталь холодильних або морозильних камер витримує будь-яке кліматичне навантаження. Перевірена, як жарким південним кліматом, так і суровим північним. Популярна ця марка у Європі, СНД, Азії, Африці. Монтаж морозильних камер Polair - це дуже простий та швидкий процес.

Більшість успішних та презентабельних ресторанів та кафе Європи оснащенні саме професійними холодильними системами Полаір. Основа такого успіху закріпилась ще у 1991 році при роботі спеціалістів фірми та виготовленні унікального продукту, який зміг би довговічно робити у сурових російських умовах.

Переваги обладнання Polair

Компанія не стоїть на місті, працюючи та розробляючи усе нові продукти для споживача. Новинкою на сьогоднішній день являється холодильне обладнання Polair за спліт-системою. Також порадувало новітнє рішення для випуску лінії Polair Grande, яка представляє собою шафи-холодильники із нержавіючої харчової сталі.

холодильні камери можна використовувати для охолодження та заморозки харчових продуктів. Вони зможуть знайти своє застосування у супермаркетах, ресторанах, барах, їдальнях, магазинах, фаст-фудах та гіпермаркетах.

Мікроклімат приміщення, у якому знаходиться установка Polair, може бути з високою температурою та вологим повітрям, це не завадить йому працювати надійно і безперебійно.

Устаткування Polаir - якісно, зручно і економічно

Дилерська мережа охоплює всю Росію і СНД. У кожному регіоні забезпечено гарантійне обслуговування. Умови партнерської співпраці завжди радують налагодженою системою логістики з дуже гнучкими умовами.

Індивідуальної послугою є можливість виготовлення ексклюзивного персональної марки. Всі продукти Polair змогли довести свою високоефективність при будь-яких нестійких умовах клімату.

Вироблене обладнання Polair відповідає всім технічним характеристикам. Воно заощадить Вашу площу та грошові ресурси, є універсальним, гігієнічним і зручним у використанні.

Торгова лінійка компанії Polair працює ефективно в будь-яких кліматичних умовах України. Воно користується величезним попитом не тільки в Києві і Харкові, але й в інших регіонах країни. Крім того налагоджена система споживчого обслуговування камер і морозильних шаф має представництва в країнах СНД, зокрема в Росії та Україні, а також у всіх країнах Європи. Що стосується гігієнічності та універсальності, то немає кращих різних шаф, морозильних скринь і камер, ніж продукт цієї компанії. Їх гігієнічно і зручно використовувати в магазинах різних типів торгівлі.

Досвід кожного клієнту Polair довів, що якість та бездоганна робота відповідає технічним вимогам надійності, допомогає заощаджити грошові ресурсі та задіяну площу для розміщення.

Асортимент обладнання POLAIR
Холодильні камери Polair Холодильні камери Polair
Холодильне обладнання Polair Холодильні шафи та холодильники Polair Холодильне обладнання Polair
Холодильне обладнання Polair

Холодильні спліт-системи Polair

Холодильне обладання Polair Моноблоки Polair стандартні
Холодильне обладання Polair Моноблоки Polair ранцеві
Стельовий моноблок Polair Моноблоки Polair стельові
Морозильний ларь

Морозильні ларі Polair

Холодильний стіл Polair Холодильні столи Polair

<< Попередній виробник     Наступний виробник >>