Овочесховища

Овочесховище з капустоюЗ усього різноманіття варіантів будівництва овочесховища ТОВ "Компанія Холод" може запропонувати самий зручний для Замовника.

ТОВ "Компанія Холод" має достатній досвід в будівництві овочесховищ. Від маленьких холодильних камер для роздрібної торгівлі, до великих комплексів для зберігання овочів. Виконуючи розрахунок овочесховищ, необхідні данні про вид овочів, їх кількість, термін і спосіб зберігання. Ці умови, звичайно, будуть визначати і вартість овочесховища. Якщо у Вас є готове приміщення, або Ви будете будувати його, наприклад із сендвіч-панелей, то ми можемо підібрати і змонтувати необхідне обладнання для такої будівлі. Також ми можемо побудувати овочесховище під ключ, маючи на увазі будівництво холодильної камери із сендвіч-панелей. Якщо Ви не хочете клопотів з будівництво нового складу, а просто купити готове овочесховище, то наші спеціалісти можуть оцінити технічний стан чи проконсультувати зі зберігання овочів та експлуатації обладнання.

Типовий план овочесховища може бути із однієї холодильної камери або декількох. Велика кількість холодильних камер для овочів дозволяє бути більш гнучким у продажах, вивантаженні та завантаженні. При цьому у продавця з’являється можливість зберігати декілька різних видів овочів та фруктів. Кожна холодильна камера для зберігання овочів повинна мати власний холодильний агрегат. Звичайно це істотне подорожчання комплексу обладнання, зате така автономність у роботі сильно зменшить ризик псування продукції при можливих збоях та ремонтах у процесі експлуатації. Для здешевлення комплекту обладнання овочесховища використовують холодильні станції. Це каскадна робота декількох компресорів маючих загальний повітряний конденсатор, масляну систему, щит управління. Однак при такому обладнанні будь-яка несправність може поставити під загрозу продукцію усього овочесховища.

Овочі та фрукти, дуже важливі продукти життєдіяльності організму людини. Окрім смакових якостей вони володіють незамінним комплексом вітамінів та інших корисних продуктів. Для наповнення ринку плодоовочевою продукцією цілий рік, виробнику доводиться стикатися з його зберіганням. Шукаєте де купити надійне овочесховище? Пропонуємо актуальну інформацію із світу холодильного обладнання...

Будування холодильної камери від Компанії ХолодВід умов, створених, в приміщенні зберігання овочів залежить кількість якісної продукції отриманої виробником. Основні умови продажу овочесховищ для тривалого зберігання овочів - це температурний режим і вологість повітря. Великі власники холодильних складів створюють, окрім, перерахованих вище умов, і необхідну атмосферну суміш. Це і визначає, яке повинне бути обладнання для овочесховищ.

Приватні оголошення на тему"продам овочесховище" являються не завжди актуальними. Температура в овочесховищі повинна бути такою, щоб життєдіяльність внутрішніх процесів овоча була б максимально загальмована, але, при цьому, не порушувались їх фізичні властивості. Тому надати надійну техніку може тільки велика компанія з широким асортиментом послуг, аж до будівництва підземного овочесховища. Також потрібно розуміти, що деякі овочі являються "соковитими" через високого вмісту води при температурі в камері нижче 0°C можуть замерзнути. К таким продуктам відносяться: томати, картопля, морква, ріпа, гарбуз, капуста білокачанна, груша, яблука та цибуля. Із них такі овочі як: картопля, томати, огірки навіть при легкому підморожування вражаються хворобами. А деякі (цибуля, капуста) відновлюються при відтаванні після незначного підморожування. Але при вторинному заморожуванні вже не відновлюються. Оптимально, для нормальних умов зберігання овочів, розрахунок температури овочесховища підбирають індивідуально з урахуванням біологічних особливостей овоча, ступені зрілості та призначення (свіжий вигляд, для перероблення, для насіння).

Типове овочесховище обов’язково має регулювання вологості. Від цього залежить ступінь свіжості продукту. Для багатьох овочів відносна вологість повітря оптимально 85-95%, хоча й тут існують відхилення від норми. Типовий проект овочесховища передбачає вологість близько 96-98%, яку потребують зелені овочі, деякі види яблук, капуста, редис, морква. Ну а для ріпчастої цибулі, часнику, вологість вважається нормою 70-80%. При нестачі вологи всього на 1,5-2,5% проявляється видиме зів'янення продукту, зниження маси. Висока вологість повітря небезпечна тим, що в момент зниження температури відбувається запотівання, і поява крапель вологи на продуктах призводить до розмноження бактерій і грибка. Для уникнення запотівання, овочі можна засипати шаром соломи, стружки або іншими матеріалами, які поглинають вологу. Ось чому таке обладнання як парогенератори, зволожувачі повітря, парозволожувачі обов'язково входять в проектування овочесховища.

Найкращий результат можна отримати при контролі суміші атмосфери в холодильній камері. Звичайно ж, на дане овочесховище ціна сильно зросте. Оскільки устаткування для регулювання газового середовища (РГС) не дешеве і вимагає додаткових витрат з монтажу, налагодження, обслуговування. Метою даного методу є зменшення в атмосфері герметичної камери кисню на стадії проектування овочесховища, і внаслідок цього процесу гниття уповільнюється.