• Будівництво складів з сендвіч-панелей
 • Промислове холодильне обладнання
 • Монтаж і обслуговування промислового холодильного обладнання
 • Холодильні агрегати. Продаж, монтаж і обслуговування 
 • Широкий асортимент автоматики для холодильного обладнання
 • Продаж і обслуговування холодильного торгового обладнання

Охолодження

Камери інтенсивного охолодження

Різні камери швидкого охолодження сьогодні використовуються повсюди. Їх можна зустріти на багатьох торговельних і логістичних об'єктах, підприємствах фармацевтичної і харчової промисловості.
ТОВ «Компанія Холод» спеціалізується на розробці різноманітних технічних рішень для промислового холодильного устаткування, зокрема камер швидкого охолодження. Нашим клієнтам ми пропонуємо не тільки продаж та підбір сучасних камер інтенсивного охолодження від відомих торгових марок, але і їх монтаж, сервісне обслуговування, а також поставку в будь-який регіон України.
Ми можемо спроектувати камери швидкого охолодження будь-яких розмірів під різні умови і продукти, при цьому всі вони будуть сертифікованими і відповідати державним стандартам.

Що таке камера інтенсивного охолодження, і які її особливості?

Камера інтенсивного охолодження – це особливе холодильне обладнання, яке служить для забезпечення швидкого проходження критичного діапазону температур, що сприяє блокуванню розвитку шкідливої мікрофлори і, як наслідок, збільшення терміну зберігання продукту. Простіше кажучи, основним завданням таких камер є зниження температури гарячого продукту з 70-80 °C до 6-8 °С, тобто до температури упаковки.
Конструкція камер інтенсивного охолодження являє собою  теплоізольований контур, у якому відбувається охолодження за допомогою високоінтенсивних повітряних потоків. Наше обладнання оснащується спеціальними блоками контролю та електронними модулями управління. Вони прості у використанні і легко настроюються під потрібний режим охолодження для різних продуктів.

Чому вигідно використовувати камери інтенсивного охолодження?

В першу чергу, установка камер інтенсивного охолодження на торгових і харчових підприємствах вигідна з економічних міркувань, так як вони дозволяють зменшити виробничі витрати і суттєво підвищити якість продукції. В кінцевому результаті це позитивно позначиться на купівельній спроможності. Крім цього можна виділити ще ряд інших переваг, наприклад:

 • вони сприяють збільшенню обсягу продукції, за рахунок скорочення тимчасових витрат на виробництво і, тим самим, звільняючи потужності для нової партії продукції;
 • знижують теплове навантаження на камери зберігання готової продукції;
 • завдяки інтенсивному охолодженню мінімізуються втрати маси продукту, що випускається;
 • на виході камери продукт виходить охолодженим і повністю готовим до подальшої упаковки.

Сьогодні камери інтенсивного охолодження застосовуються для охолодження м'яса, птиці, молочних продуктів, кондитерських виробів, а також продукції, призначеної для подальшої заморозки.

У чому відмінність камер з інтенсивним охолодженням від традиційного?

Сама технологія інтенсивного охолодження інноваційна та дозволяє не лише економити, а й істотно поліпшувати якість продукції, так як:

 • продукт не висихає, зовнішня оболонка не зморщується, а втрати рідини зведені до мінімуму;
 • зберігається колір продукту;
 • швидке охолодження зупиняє розвиток бактерій і запобігає псуванню продукту;
 • збільшується термін придатності.

Фахівці компанії ТОВ «Компанія Холод » спроектують і поставлять вам камери інтенсивного охолодження для будь-якого необхідного діапазону температур. Наші камери інтенсивного охолодження базуються на енергозберігаючих технологіях і здатні працювати в особливих режимах, коли температура вхідного продукту в межах +90...+25 °C, а температура продукту на виході буде становити +2...+4 °C. Всі налаштування і компонування ми виконаємо під ваші індивідуальні вимоги.

ККА Будівництво камер Холодильні камери Камера інтенсивного охолодження Шокова заморозка
Компресорно-конденсаторні агрегати Будівництво холодильних камер Холодильні камери Охолодження Шокова заморозка