Обладнання та промислові камери шокової заморозки ягід

Шокофрост для глубокої заморозкиХолодильний агрегат для заморозки ягідТОВ «Компанія Холод» вже більше 14 років збирає та реалізує якісне і надійне холодильне обладнання, в тому числі, і для шокової заморозки ягід, ціна якого значно нижче, ніж у конкурентів. Це може бути ціла лінія шокової заморозки ягід або спеціальні промислові морозильні камери для глибокої заморозки продуктів. Ми також проектуємо,виконуємо монтаж  і обслуговуємо комерційні камери шокової заморозки ягід для великих промислових і сільськогосподарських об'єктів, супермаркетів, харчових і переробних підприємств.
   Сьогодні, завдяки впровадженню нових технологій в конструкцію морозильних камер глибокої заморозки, придатними для швидкого заморожування стали навіть такі ніжні ягоди, як : суниця, малина, сливи, персики і абрикоси. Крім того, шоковій заморозці можуть піддаватися ще баклажани, помідори, солодкий перець і кольорова капуста.
Побудовані Компанією Холод промислові морозильні камери для глибокої заморозки ягід базуються на потужній конвекції повітря. Вони можуть обладнуватися решітчастим барабаном, тунелем, або звичайним палетним складуванням, через які буде проходити потужний потік повітря з низькою температурою через сам продукт. В Морозильна шокова камерарезультаті, навіть у ягід ніжної консистенції не утворюються ніяких пошкоджень, чудово зберігається форма, до того ж у замороженому вигляді вони стають більш зручними для фасування.
Які для підприємств основні переваги шокової заморозки ягід?

  • Можливість відмовитися від використання консервантів та стабілізаторів;
  • Скоротити терміни підготовки до зберігання;
  • Збільшити в десятки разів сам термін зберігання продукту;
  • Знизити відсоток виморожування (усихання);
  • Зберегти зовнішній вигляд, смак і всі поживні речовини ягід.

Де можна недорого придбати камеру шокової заморозки ягід в Україні?

Ягоди є дуже делікатним продуктом, тому для їх заморожування і зберігання використовують спеціалізоване високоякісне холодильне обладнання для шокової заморозки ягід. Наша фірма «Компанія Холод» збирає і займається продажем саме такої техніки. У нас камери шокової заморозки купити ви зможете не тільки за доступною ціною, але і з можливістю монтажу в будь-якій точці України.
Для того щоб у нас замовити камеру шокової заморозки для вашого підприємства, вам не обов'язково розбиратися у всіх тонкощах монтажу та особливостях морозильного обладнання. Всі розрахунки ми беремо на себе, від вас лише потрібно визначитися з бажаною продуктивністю даного обладнання.
Якщо ви не впевнені чи не знаєте, яку саме потрібно купити камеру шокової заморозки ягід для вашого підприємства, то ми наполегливо рекомендуємо вам звернутися до наших менеджерів. Вони нададуть професійну консультацію і вичерпні відповіді на всі ваші запитання. При необхідності ми також можемо вислати інженера-проектувальника на ваше підприємство, який оцінить і складе кошторис на придбання і монтаж підходящої камери шокової заморозки ягід.