Монтаж морозильних камер

Основні конструктивні особливості промислових морозильних камер, Деякі вимоги до монтажу. Конструктивні матеріали.

Промисловий мороз

Монтаж морозильних камер

Для тривалого зберігання продуктів потрібно їх швидко заморозити і згодом зберігати при температурі не вище -18 градусів. Причому, чим швидше відбувалася заморозка, тим довше можна зберігати продукти і тим вище їх якість.

Для зберігання продуктів у великих об’ємах, застосовують промислові морозильники. Зазвичай такі морозильні камери монтуються прямо на місці. Перш, ніж почати монтаж морозильних камер, наші фахівці виїжджають на місце для уточнення умов розміщення та експлуатації майбутнього морозильника. Потім необхідно виконати проектування і підбір обладнання відповідно до побажань замовника. Кваліфіковане проектування і професійний монтаж морозильних камер, це необхідна умова тривалої і безперебійної їх експлуатації. Правильний вибір типу і товщини теплоізоляційних панелей, розрахунок необхідної потужності холодильних агрегатів, вибір їх типу, ефективної компоновки і розміщення, розрахунок діаметра трубопроводів, перетину кабелів, все це потрібно врахувати на етапі проектування. Тільки професійно виконані компоненти проектування, гарантують довгу і безвідмовну службу морозильної камери.

Холодний "сендвич"

Зібрана на місці морозильна камера може приймати будь-які форми, об’єми і розміри. Для формування стін морозильника ми використовуємо сендвіч панелі (вітчизняних або зарубіжних виробників). Сендвіч панель являє собою «сендвіч», що складається зовні, з двох сторін, з профільованого і пофарбованого сталевого листа, товщиною 0,4 - 0,6 мм, і утеплювача всередині. Як утеплювач застосовують пінополіуретан, пінополістирол або мінеральну вату. Товщина панелей може бути від 60 до 250 мм. Сендвіч панелі з'єднуються між собою за допомогою замків, відформованих по краях панелей.Морозильну камеру можна влаштувати в уже існуючому приміщенні. В такому випадку, на готових стінах виконують монтаж теплоізоляційний панелей, що дозволяє закінчити роботу під ключ в найкоротші терміни.

Збираємо на місці

Монтаж морозильних камер від Компанії Холод

Часто морозильну камеру доводиться збирати окремо, на спеціально відведеному майданчику. Збірці передує підготовка основи, фундаменту. Обов'язково потрібно провести монтаж підігріву підлоги і його утеплення - це для того, щоб не промерзала земля під морозильною камерою. Хоч би яка була теплоізоляція, температура грунту під морозильною камерою поступово знижується, що призводить до утворення крижаної лінзи. Це веде до здуття грунту, руйнуванню фундаменту, пошкодженню конструкцій і, як наслідок, до виходу морозильника з ладу. Щоб уникнути таких неприємностей, під шаром теплоізоляції наші фахівці укладають «теплу підлогу» - систему підігріву. Така система споживає не більше 15-20 Вт на квадратний метр, і абсолютно необхідна для безпроблемної експлуатації морозильної камери. Для великого морозильника може знадобитися металевий каркас, як скелет всієї конструкції. Для відносно невеликої камери (до 500-600м.куб) буває досить виконати монтаж сендвіч панелей. Досвідчена бригада наших монтажників впорається з цією роботою в найкоротші терміни.

Вхід в морозильну камеру забезпечується спеціальними теплоізольованими дверима. Контур дверей має якісне ущільнення і підігрів, що перешкоджає утворенню конденсату, льоду і дозволяє без проблем відкривати двері. Крім двері на вході обов'язково має бути присутня штора з пластикових смуг для зменшення втрат холоду при відкриванні дверей.

Після виконання всіх монтажних і пуско-налагоджувальних робіт, ми, при укладенні договору на сервісне обслуговування, даємо 2 роки гарантії. Крім того, наші фахівці нададуть замовнику консультації щодо розміщенню продуктів в камері.