Монтаж і виготовлення холодильного устаткування від ТОВ Компанія Холод

Монтаж і виготовлення холодильного устаткування від ТОВ Компанія Холод, це якість, гарантія і стабільна робота. Надійність і терміни експлуатації холодильного оборудовані більшою мірою залежать від якісного монтажу і професіоналізму складальників холодильних компресорно-конденсаторних агрегатів. Фахівці, які повинні досконально знати пристрій холодильних машин, принципи і методи роботи устаткування, володіти сучасними методами монтажу. Всіма цими навиками володіють співробітники компанії. Розуміючи, що монтаж холодильного устаткування включає цілий комплекс по постачанню, установці і пусько-наладці, то завдання по збірці полягає в тому, що б максимальне полегшити ці роботи. Зробити їх максимально не дорогими і ефективними на об'єкті у Замовника.

Що включає збірка холодильного агрегату? Це монтаж компресорів, виготовлення рами, установка додаткових механізмів, обв'язування трубопроводом і фітінгамі, збірка щита управління, заправка маслом, фреоном (при необхідності). Ці роботи проводяться в майстернях компанії, або безпосередньо у Замовника на об'єкті.

Об'єм робіт по монтажу холодильного устаткування цілком залежить від міри його агрегатування. Якщо це не великі холодильні установки, то найчастіше вони йдуть у вигляді агрегату, який досить встановити в позначеному місці і підключити до електромережі. Середні і великі холодильні установки збираються вузлами, які поставляються на об'єкт і збираються на місці.

Монтаж виконується як на новому підприємстві, що будується, так і на старому, що діє. Роботи виконуються в строгій взаємодії з будівельним підрозділом, санітарним і електротехнічним. Адже комплексне будівництво холодильного устаткування може включати: підготовку фундаментів під устаткування, прокладку каналів під трубопровід, зливні комунікації відпрацьованих вод, монтаж комплексу електропостачання і освітлення, і багато інших видів робіт. Такий вигляд робіт називається комплексним вирішенням будівництва холодильного устаткування «під ключ». Але як показує практика, багато підприємств готові самостійно вирішити комплексні питання холодоснабженія. Вони, маючи в своєму штаті сили для організації таких проектів, готові просто купити холодильні агрегати для подальшої установки у себе силами своїх холодильщиків. Це не обов'язково крупні споживачі холоду, але і середні, і малі. Власники невеликих цехів, магазинів, складів можуть отримати від нас готове устаткування для установки у себе. Отримавши повний комплект технічної документації на вироблюване нами холодильне устаткування, покупець дістає можливість заздалегідь вивчити його. Це допоможе: побудувати календарні плани робіт, підготувати майданчики для кожного з вузлів, визначити необхідність підйомно-транспортних механізмів і робочих сил, побудувати схему поєднання робіт з будівельниками, електриками, а так само, дозвільними і контролюючими органами.

На все, вироблюване нашою компанією, устаткування ми даємо гарантію, оскільки всі вузли агрегатів поставляються лише перевіреним виробником. Збираються лише за схемами і технічними рекомендаціями постачальника. Є детальні описи компресорів, лінійної автоматики, вузлів контролю і управління. Маючи в штаті сертифікованих фахівців із збірки холодильних агрегатів ми отримуємо гарантію на все устаткування, що поставляється для збірки, яку ми автоматично переносимо на своїх покупців.

За час своєї діяльності по виробництву холодильного устаткування, ми набули великого досвіду в цій сфері діяльності. Багато наших замовників готові рекомендувати нашу компанію як надійного постачальника якісного холодильного устаткування, що відповідає всім технічним вимогам. Всі агрегати спроектовані строго по технічних завданнях клієнтів. Дотримуючись правилу точного підбору устаткування для дотримання холодильної потужності з побажаннями Замовника, ми збільшуємо ресурс експлуатації і знижуємо можливі ризики не непередбачених витрат.