Монтаж холодильных дверей

При будівництві холодильної камери, окрім монтажу сендвіч-панелей, доводиться стикатися з установленням холодильних дверей. Якісне встановлювання дверей захищає холодильний склад від попадання теплого повітря з поза та гарантує стабільний температурний режим. Монтаж дверей холодильної камери здійснюється досвідченими монтажниками, маючих знання та кваліфікацію.

Холодильні та морозильні двері, які постачаються ТОВ "Компанія Холод" комплектуються тільки якісною фурнітурою, яка при нашому ставноленні та правильній експлуатації буде слугувати довгі роки. Наші монтажники холодильних камер мають досвід встановлення сотень різних дверей різного виконання:

  • відкатні;
  • орні;
  • маятникові та інші.

Окрім цього ми можемо укомплектовувати виріб додатковими опціями:

  • оглядове віконце;
  • клапан для вирівнювання тиску між камерою та іншим приміщенням;
  • встановити різні відбійники для захисту;
  • система «людина у камері»;
  • різні нестандартні види дверної фурнітури;
  • холодильні штори ПВХ.

Так само особливі двері застосовуються нашою компанією на м'ясокомбінатах і забійних цехах. Це холодильні двері з отвором під підвісний шлях для переміщення важкого вантажу.

Особлива установка холодильних воріт для камер регульованого газового середовища (РГС), застосовується нами при монтажу камер зберігання фруктів та овочів. Холодильні двері РГС особливі своєї високою герметичністю, щоб не допустити витоку особливого газового складу з камери газації.
Неправильна установка холодильних дверей тягне за собою псування, як самих дверей, так і сендвіч-панелей навколо дверної лудки.

Щілини і «містки холоду» призводять до намерзання льоду, і тим самим розриванню елементів отвору і механізмів. Так само щілини призводять до витоку холоду, що істотно впливає на потужність холодильного обладнання, і відповідно на підвищенні витрат електроенергії. Волога, що надходить в морозильну камеру, сідає на ребра випарника, зменшуючи його тепловіддачу, а часто призводить і до псування обладнання.

Якість встановленої двері в отвір холодильної камери буде служити довгий час без заміни ущільнюючих гумок, затискачів, петель і іншої фурнітури.

Найчастіше, при проектуванні холодильних складів, в комплекс послуг входить і підбір холодильних дверей. Але непоодинокі випадки, коли замовник звертається до наших фахівців за допомогою придбання холодильних дверей вже для готового приміщення. Ми допоможемо Вам купити холодильні двері в Україні з урахуванням температури, розміру отвору, логістики та інших особливостей роботи.
Продаж і встановлення холодильних дверей виконується протягом доби, при наявності даного розміру на складі. Якщо необхідно виготовити холодильні двері під замовлення, ми готові виконати роботу протягом декількох днів.

Рекомендації наших постійних покупців дають нам можливість з упевненістю заявити про високу якість продукції та встановлення. Гарантія на двері і холодильні ворота будь-якої комплектації діє 1 рік. Замовити холодильні двері для холодильного складу можна за телефоном, вказаним в контактах.