Двері для холодильних камер

Однією з складових холодильної камери, крім сендвіч-панелей, є холодильна двері, до вибору якої теж необхідно ґрунтовно підійти. Якісна установка захищає склад від попадання теплого повітря зовні і забезпечує стабільний температурний режим. Монтаж дверей в холодильну камеру повинен проводиться досвідченими монтажниками, що мають знання і кваліфікацію. Холодильні та морозильні двері, які поставляються ТОВ «Компанія Холод» комплектуються тільки якісною фурнітурою, яка при нашій установці і правильної експлуатації служитиме довгі роки.

Які бувають види дверей для морозильних камер?

Холодильні двері бувають 3 основних типів:

  • відкатні;
  • розпашні;
  • маятникові.

Крім цьогпро ТОВ «Компанія Холод» може змонтувати додаткові опції для холодильних дверей. Це можуть бути різні види пристосувань, які полегшать використання камери і підвищать її надійність. Наприклад, це може бути:

  • оглядове вікно,
  • клапан вирівнювання тиску між камерою і іншим приміщенням,
  • відбійники для захисту,
  • система «людина в камері»,
  • холодильні штори ПВХ.

Так само особливі двері застосовуються нашою компанією на м'ясокомбінатах і забійних цехах. Це холодильні двері з отвором під підвісний шлях для переміщення важкого вантажу.

Відкатні двері для холодильних камер характеризуються переміщенням вгору і вниз по спеціальній рейці. Вони щільно прилягають при закриванні, завдяки чому досягається герметичність. Переміщення таких дверей здійснюється вручну або за допомогою електромеханічного приводу.

Орні двері можуть бути одностулковими або двостулковими. Різниця в ширині отвору, в якому їх встановлюють. Розпашні двері виглядають як і звичайні, і в основному використовуються для невеликих прорізів.

Маятникові двері закриваються самостійно під дією гравітаційних петель. Їх найчастіше встановлюють в місцях підвищеного трафіку. Вони дуже міцні і практично не пропускають теплові потоки. Найчастіше цей вид дверей встановлюють у поєднанні з відкатними і орними.

Як вибрати двері?

Фурнітуру для холодильних дверей та камер необхідно ретельно вибирати, грунтуючись на декількох ключових рисах. Ми використовуємо тільки надійні і міцні петлі, замки, ручки.

Що ж стосується самих дверей, то серед величезного розмаїття моделей деколи просто нереально вибрати. Перш за все потрібно відштовхуватись від розмірів. Якщо проліт невеликий, то ідеальним варіантом будуть розпашні двері, а якщо навпаки габаритним, то відкатної.

Варто звернути свою увагу на обмеження, що існують в просторі цеху, а також на цілі використання камери. Приміром, на м'ясокомбінатах і забійних цехах наша компанія застосовує особливі двері з отвором під підвісний шлях для вантажу.

Особлива установка холодильних воріт для камер регульованого газового середовища (РГС), застосовується нами при монтажі камер зберігання фруктів та овочів. Холодильні двері РГС вирізняються своєю високою герметичністю, щоб не допустити витоку особливої газового складу з камери газації.

Також двері можна розрізнити по товщині теплоізоляційного шару: бувають середньотемпературні і низькотемпературні. Перші використовують для камер з температурою вище нуля градусів, а другі - відповідно, нижче.

Монтаж дверей в холодильну камеру

Якісно встановлена двері в отвір холодильної камери буде служити довгий час без заміни ущільнювальних гумок, затискачів, петель та іншої фурнітури. Наші монтажники професіонали, які розбираються в установці.

Неправильна установка дверей може призвести холодильні камери до швидкої поломки.

Щілини та «містки холоду» призводять до намерзання льоду, і тим самим розірвання елементів отвору і механізмів. Також буває витік холоду, що істотно позначається на потужності холодильного обладнання, і відповідно на підвищення витрат електроенергії. Волога, що надходить в морозильну камеру, сідає на ребра випарника, зменшуючи тепловіддачу, а часто і призводить до виходу з ладу обладнання.

Найчастіше, при проектуванні холодильних складів, у комплекс послуг входить і підбір холодильних дверей. Але не рідкісні випадки, коли до нас звертаються за придбанням холодильних дверей вже на готове приміщення. Ми допоможемо купити холодильну двері в Україні враховуючи всі особливості роботи. На двері для холодильних камер ціна може бути різна, все залежить від параметрів, але наша компанія за мінімально можливі гроші надає цілий спектр послуг. Продаж і установка холодильної двері проводиться протягом доби, при наявності даного розміру на складі. Якщо необхідно виготовити холодильну двері під замовлення, ми готові виконати роботу протягом декількох днів.

Рекомендації постійних покупців дають нам можливість з упевненістю заявити про найвищій якості продукції та встановлення. Гарантія на двері і холодильні ворота будь-якої комплектації - один рік. Замовити холодильну двері для холодильного складу можна по телефону, вказаним в контактах.