Монтаж холодильного обладнання

Професійна установка промислового холодильного устаткування

Збірка чиллера АгромаринЯкісне і надійне холодильне обладнання – це важлива складова ефективної роботи підприємств, що мають справу з продуктами харчування, зберігання яких вимагає особливого температурного режиму. Такий вид техніки незамінний на складах фірм, що займаються постачанням охолодженої і замороженої провізії, в цехах виробничих потужностей, де наявність Полтава Жорняк випаровувач зі зволожувачемагрегатів стає умовою технологічного процесу. Без нього не обійтися продовольчим магазинам і супермаркетам, ресторанам, кафе, їдальням і іншим закладам схожої спрямованої діяльності.

Зважаючи на високу значущість холодильних агрегатів важливо забезпечити відповідальний підхід до їх вибору і установки. Останню повинні виконувати кваліфіковані фахівці, надаючи гарантії якості на виконану роботу. Далі обов'язково здійснювати систематичне обслуговування, своєчасний поточний ремонт. Це дозволить продовжити термін служби агрегатів, зберегти свіжість провізії.

Якісне обладнання і професійний монтаж

Якщо вам потрібні надійні холодильні установки, фахівці ТОВ "Компанія Холод" допоможуть з ефективним вирішенням питання. Ми займаємося їх реалізацією, надаємо послуги з монтажу і подальшого обслуговування. У нас можна замовити:

 • торгові холодильні і морозильні камери, шафи, вітрини для магазинів і супермаркетів;
 • промислові агрегати, що встановлюються на логістичних складах і продуктових базах;
 • автоматику, що дозволяє контролювати і регулювати параметри функціонування установок;
 • одинокі агрегати і станції, що складаються з декількох компресорів;
 • промислові чиллери, здатні підтримувати необхідний температурний режим на певному об'єкті;
 • пристрої шокового заморожування, що дозволяють швидко охолодити або заморозити продукти;
 • обладнання, розраховане для кондиціонування повітря у промисловому приміщенні, підтримання необхідних параметрів мікроклімату.

Фахівці компанії допоможуть правильно і ефективно організувати промислове зберігання продуктів харчування. Вони підберуть техніку, враховуючи усі важливі критерії:

 • напрям діяльності підприємства;
 • об'єми, що підлягає зберіганню;
 • оптимальний температурний режим для збереження свіжості продовольчих товарів;
 • об'єм площі приміщення, де планується облаштування або розміщення промислових систем;
 • побажання замовника відносно вартості.

Сміла камера з замороженною продукцієюМи пропонуємо сучасні високотехнологічні холодильні і морозильні установки в різних варіантах виконання, у тому числі, склади, офісні приміщення з сендвич-панелей (ППУ). Вони є збірними герметичними конструкціями, що мають теплоізольовані стінки, розраховані на підтримку заданих показників температури в замкнутому об'ємі. Такі холодильники і морозильні камери можуть бути стаціонарними і збірно-розбірними.

Розрахунок наші фахівці виконують самостійно. Визначаючи тип оснащення, вид і кількість матеріалу, вони враховують такі параметри

 • температурний режим усередині камери і зовні;
 • внутрішній об'єм простору;
 • вид продукції, що підлягає зберіганню, її добовий обіг, частота поповнення запасів;
 • матеріал виконання і товщину будівельних конструкцій, якщо такі є.

Також ми виконаємо підготовку приміщення, будівництво якого вже завершене, або старої (ветхої) будови. Тут буде облаштовано пінополіуретанове покриття за системою Рипор, що дозволяє зберігати задану температуру повітря, характеризується високими показниками довговічності і стійкістю до дії будь-яких негативних чинників ззовні. Воно не токсичне, не горить, не піддається розвитку плісняви, розмноженню на поверхні різних типів грибів, вірусів і бактерій. За поверхнею легко доглядати, підтримуючи її чистоту. Далі майстри вмонтують необхідні установки, що створюють потрібний  мікроклімат.

Бригада кваліфікованих монтажників візьметься до роботи будь-якого об'єму і рівня складності. Ми співпрацюємо як з невеликими приватними фірмами, так і з великими виробничими, торговими підприємствами. Ціна послуг залежить від декількох чинників:

 • тип спеціалізованого обладнання;
 • масштаби майбутніх робіт;
 • вимоги замовника до кінцевого результату.

Після завершення монтажного процесу ви отримаєте гарантії якості на виконану роботу. Також Ви зможете звертатися до наших фахівців з метою проведення планового чи позапланового обслуговування техніки та її ремонту.

Ми відкриті до співпраці з кожним клієнтом і не встановлюємо територіальних обмежень, співпрацюємо із замовниками з різних областей України.

ККА Будівництво камер Холодильні камери Камера інтенсивного охолодження Шокова заморозка
Компресорно-конденсаторні агрегати Будівництво холодильних камер Холодильні камери Охолодження Шокова заморозка