Модульні холодильні камери

Для невеликих виробництв, магазинів, приватних будівель ТОВ "Компанія Холод" може запропонувати збірно-розбірні конструкції із сендвіч-панелей, що являють собою невеликі холодильні камери.

Це самонесучий збірний щитовий виріб складається зі стандартних частин «сендвіч-панелей», з яких легко і швидко можна зібрати конструкцію без спеціальних знань і пристроїв. Так само без особливих зусиль у Замовника вийде розібрати, перевезти і знову зібрати її при можливий переїзд самостійно. Для прикладу можна подивитися навчальний фільм по збірці сендвіч-камери Polair.

ТОВ "Компанія Холод" має достатній досвід в підборі та монтажу, як великих холодильних сховищ, так і невеликих збірно-розбірних модульних камер. Замовнику досить вказати кількість товару, температуру зберігання, місце складання і ми відразу зробимо підбір холодильної камери та агрегату до неї. Наша компанія має склад холодильних камер і агрегатів, тому ми зможемо швидко встановити сендвіч-камеру. Досвідчені інженери і монтажники-холодильщики нашої компанії, які постійно підвищують свій професійний рівень, мають спеціальний інструмент і досвід. Якщо Замовник вирішить самостійно змонтувати обладнання, ми дамо повну консультаційну підтримку, як в процесі будівництва, так і при подальшій експлуатації. Наша компанія є дилером виробників холодильних камер і агрегатів до них і несе гарантійні і післягарантійні зобов'язання перед споживачами обладнання.

Збірно-розбірна холодильна камера

Складається із сендвіч-панелей. Це спеціальний тришаровий матеріал, який складається із оцинкованих листів металу по сторонах та теплоізоляційного матеріала(пенополіуритан). Метал ззовні пофарбований та має закінченний вигляд. Сендвіч-панелі з’єднуються між собою спеціальними замками типу "шип-паз", що робить з’єднання герметичним. Загальна конструкція спроектована таким чином, щоб виключити містики холоду. Заздалегідь підготовлені за розмірами панелі мають своє місце та збираються чітко по черзі. Стіни камери мають різну товщину 60 мм, 80 мм, 100 мм в залежності від температури та задач. До комплекту входять також холодильні двері, які мають підготовлені отвори під замок та петлі. В стандартному виконанні двері для холодильної камери орні, але для індивідуальних заказів встановлюється розсувні двері (відкатні на рейках). Змонтувати холодильні двері можна на будь-яку частину стіни замість однієї із панелей, при цьому вибрати сторону відчинення Замовник може за своїм бажанням, маючи універсальні петлі та отвори. Для зменшення тепловтрат через відчинення дверей під час вигруження та завантаження продукції рекомендовано повісити спеціальні ПВХ штори, їх ще називають ПВХ завіси. Це спеціальні силіконові стрічкові штори, які при проходженні людини через дверний отвір відразу замикаються у замок, при цьому не перешкоджають проходу. деякі виробники можуть комплектувати виріб системою освітлення, вирівнювальний тиск клапанами, стелажами для продукції і т.д..

Розміри модельних холодильних камер

Модельний ряд модульних холодильних камер,який виготовляють в заводських умовах серійно невеликий, і коливається від 1,36 куб.м. об’єму камери до 11,75 куб.м. Однак перевага даних конструкцій у тому, що у власника є можливість купити зборно-щитову холодильну сендвіч-камеру та підвищувати її об’єм, по мірі необхідності. Дана конструкція дозволяє, наприклад, розібрати задню стінку, добавити декілька сендвіч-панелей по колу (дві стінові, підлога та стеля), та знову замкнути тією же стінкою. У результаті Ваша морозильна камера збільшується на ширину доданих смуг. Не іменними стануть тільки висота і ширина, для збільшення яких будуть потрібні знання і навички монтажної бригади по збірці камер з сендвіч-панелей. Існують виробники, які виробляють комплект з внутрішнім об’ємом до 140 куб.м. Якщо потребується ще більший об’єм для зберігання чи заморозки, то наші спеціалісти розрахують крій матеріалу під індивідуальні розміри, та монтаж її буде мати більш складний характер. Звичайно, велике сховище із сендвіч-панелей також являється збірною холодильною камерою, однак такою її можна назвати тільки умовно. Швидкий та недорогий спосіб розбору та збору не вийде.

У зв'язку з тим, що бічні панелі камери взаємозамінні, ми отримуємо можливість виконувати монтаж модульних холодильних камер в різних модифікаціях. Встановити двері на будь-яку зі стін, додати ще одні двері, при необхідності. Багато підприємств роздрібної торгівлі продуктами харчування використовують зборно-щитові холодильні камери для демонстрації товарів. Для цього замість декількох сендвіч-панелей встановлюється склопакет. Це дає можливість зробити всю стінузі скла, і таким чином. камеру можна перетворити в холодильну вітрину для напоїв, м’ясних, молочних виробів. Деякі, наприклад, продавці квітів роблять велику площадь остеклення, тим самим роблячи свій магазин повноцінною холодильно-квітковою камерою. вона слугуэ як камера для зберігання, так і як виставка квітів.

Підбір холодильного агрегату для холодильної камери, це наступний етап в облаштуванні даного виробу. Пристрій холодильника із сендвіч-панелей складається із самої камери та холодильної системи. остання поділяється на агрегат(наружний блок) та випарник (внутрішній блок), який охолоджує повітря та знаходиться всередині охолоджуваємого приміщення. Ці два блоки з’єднанні мідним трубопроводом та обв’язані автоматикою управління. Підбір холодильного обладнання виконується після підрахунку теплового балансу та способа встановлення. Виробник збірних холодильних камер Polair(Полаір) дає холодильні потужності, а також таблиці підбору холодильних спліт-систем та моноблоків свого модельного ряду камер КХН. Але його лінійка підбору закінчується на об’ємі 11.75 куб.м. При збільшенні об’єму камери доводиться підбирати обладнання спеціальними програмами, маючи великий досвід та знання нашого інженера холодильного обладнання. Також виробник збірно-щитових холодильних камер Аріада має на багато більшу лінійку підбору холодильних агрегатів, яка розширена до 235 куб. м. Це досить велика потужність для камер збірного типу, вище якої буде спеціальне обладнання, індивідуального виробника.

Збірка холодильної камери коштує заказнику не так дорого, а холодильний моноблок досить вставити в отвір і включити в звичайну розетку. Мобільність, простота в транспортуванні, експлуатація, що не вимагає спеціальних знань, навичок та інструменту, робить це обладнання універсальним для широкого споживача холоду.

Хто основний покупець данного обладнання?

Це невеликі промислові підприємства, яким для виробництва необхідно тимчасово зберігати сировину у холоді. Підприємства роздрібної торгівлі та суспільного харчування: продуктові магазини, супермаркети, ринки, отелі, столові, ресторани та кафе. А також приватні особи для зберігання продуктів харчування в котеджних містечках, садибах.