Danfoss

Холодильні компресори (Danfoss)

Холодильні компресори виробництва Danfoss знайшли широке застосування як у побуті так і у промисловості. Модельний ряд продукції починається з маленьких герметичних компресорів, які працюють при постійному струмі та з холодопродуктивністю 20 Вт, середніх поршневих Maneurop,  і закінчується спіральними компресорами марки Performer холодопродуктивністю приблизно 150 кВт.

Чотирьох- двух- однопоршневі герметичні компресори компанії Danfoss Maneurop випускаються з тисячі дев'ятсот сімдесят другого року у Франції. Ці компресори спроможні охолодити себе внаслідок всмоктувального ними газу.  Наділені вмонтованим захистом від перегріву. Можливий паралельний монтаж в централі холодильника. Заправлені заводським мастилом Maneurop серій MT і MTZ являються герметичними компресорами, які виготовлені для роботи на високих і середніх рівнях кипіння холодоагентного мастила.  Компресори серії МТ працюють на традиційному мастилі R22 і мінеральному холодоагенті 160 Р від компанії Maneurop.

Поршневі холодильні компресори компанії Danfoss Maneurop застосовуються для малих морозильних та холодильних камер, в устаткуванні з обробки та зберігання продуктів харчування, в апаратах швидкого заморожування, низькотемпературних шафах, генераторах льоду, машин для морозива, холодильних стендів, охолоджувачів води та різних систем кондиціонування.

Типи холодильних компресорів Danfoss
Danfoss компрессоры

Герметичні компресори

Поршневі компресори Maneurop

Поршневі компресори Maneurop

Danfoss Performer

Спіральні компресори Performer

Спіральні MLZ Спіральні компресори MLZ

<< Попередній виробник Наступний виробник >>