Мідні труби і фітінги

Класифікація за застосуванням
Мідні труби для опалення Мідні труби для кондиціонування Мідні труби для водозабезпечення Мідні труби для холодильної промисловості Фітінги для мідних труб

Мідні трубиЯкщо поглянути сучасним поглядом на трубну продукцію для холодильного обладнання і матеріал, який застосовується для іх виробництва, то гідне місце займають мідні труби. Це відмінний матеріал, який зустрічається у багатьох опалювальних системах, так як повністю задовольняє технічні та експлуатаційні вимоги інженерів-тепловиків. Кожна наша мідна труба відрізняється високою якістю пластичності, гнучкості, невеликою вагою в порівнянні зі сталевими трубами. А якщо купити мідні труби навіть великих партій, то їх легко переносити в зазначену точку положення або ж транспортувати на великі відстані. І це далеко не всі переваги.

Труба мідна тверда, в першу чергу, знайшла своє повне використання в автономних системах, а також підлогових. Хоча централізовані системи в більшості випадків монтувалися раніше твердими трубами. Тому варто відзначити ще раз надзвичайну пластичність міді як металу. Труба мідна  не відпалена простіше всіх піддається комунікаційный прокладці при закріпленні, яке є найміцнішим.

Є як позитивні сторони, так і ті, над якими потрібно ще попрацювати сьогоднішнім енергетикам. Мінус полягає в тому, що є ймовірність деформації, якщо підключити інтенсивний температурний режим під час експлуатації. Але, на щастя, при вірних інженерних розрахунках, мідь має високу теплову стійкість.

Ціна мідної труби складається з критеріїв, які позитивно впливають на роботу з цим матеріалом:

  • Довговічність. Це, безсумнівно, найважливіший фактор, якщо людина вже цілеспрямовано шукає цей матеріал, вводячи при цьому в інтернеті «куплю мідну трубу». Що значить, він вже стикався з продукцією такої якості. Вона не іржавіє, навіть після десятка років експлуатації. Такі елементи залишаються ідеально гладкими всередині, що прибирає ризик утворення шкідливих відкладень.
  • Естетичний вигляд. Маючи невеликий зовнішній діаметр, труби легко приховати в підлогу або ж стіни.
  • Мала вага. В нашому прайсі мідних труб Ви побачите вагу кожної продукції і зможете порівняти її зі сталевими трубами, які набагато важче. Тому монтаж відбувається в рази швидше, так само як і розводка в самих приміщеннях.

Труба мідна тверда

Безсумнівно, дана продукція зараз в моді, так як вона естетична і довговічна. Але при цьому вона мають декілька недоліків. Наприклад, якщо якість носія не на гідному рівні, то це може відобразитися можливістю утворення корозії через високий гідравлічносистемний тиску. Такою причиною може стати і некоректно виконані шви з'єднань при зварюванні. Обмежує сферу застосування то, що їх не можна використовувати з алюмінієвими радіаторами.

Технічні характеристики і фізичні властивості:

  • з'єднувати нашу продукцію з міді можна методом м'якої пайки, на відміну від фітингів не потрібно викоритовувати спеціальні інструменти;
  • не потрібно застосовувати додаткову термоізоляцію. Так як можна використовувати спеціальний кожух, який виконаний з міцних полімерів;
  • при перенесенні не потрібно задіяти спеціальну техніку;
  • якщо під час перевезення простіше транспортувати легкі трубопроводи, то при монтажі вони потребують опори при прокладці мережних систем;
  • температура плавлення міді не менша 1000оС, що означає, по таких трубах можна транспортувати практично всі носії, адже їх температура рідко досягає такої межі. Це стає гарантом якості нашої продукції.

Прайс-лист

<< Попередня категорія    Наступна категорія >>