L’unite Hermetique

Лого L’unite Hermetique

 

Каталог Tecumseh Europe (PDF)

Каталог продукції L`UNITE HERMETIQUE (PDF)

Маркування обладнання L’unite Hermetique 

Розшифрування позначень моделей

Електро- підключення компресорів

Ціни у прайсі

Якщо потрібно сурово підійти до оцінювання продукції під маркою L`UNITE HERMETIQUE, то висновок буде досить простим і включатиме декілька слів: довговічність, надійність, економічність, сучасність. Маючи в своєму розпорядженні широкий спектр герметичних компресорів і агрегатів, наявних на ринку, фірма TECUMSEH EUROPE підтверджує своє бездоганне лідерство в області торгового промислового холодильного обладнання. Якість - ціна, компресори люніте герметик високий ступінь оцінки. Високий коефіцієнт корисної дії компресора отриманий завдяки відповідальному підходу компанії до завдань виробництва, збуту і технічній підтримці своєї продукції. Кожен продукт виробляється з високою точністю, з мінімально можливим ступенем люфту, отже, зменшується тертя. Тертя в рухомих деталях є лакмусом підвищеного шуму і зносу.

Агрегат L`unite Hermetique Звичайно виробники різного холодильного обладнання використовують компресори L`UNITE HERMETIQUE  і встановлюють у різних видах виробництва, побуту чи торгівлі. Використовуя паралельні установки компресорів (тандем L`UNITE HERMETIQUE) виробник зміг значно підвищите холодильну потужність. Для виробництва кондиціонерів виявилися незамінними герметично ротаціонні Люніте герметік компресори. У світі холодильної промисловості L`UNITE HERMETIQUE постачає більше 650-и різновидів компресорів і агрегатів із яких 450 фундаментальних моделей, що дозволяє зайняти лідируючу позицію у широкому колі холодильної галузі.

Великий діапазон від 50 Вт до 33 кВт, дозволяє замовнику вибрати саме тут модель, яка повністю його задовольнить, як побутовими компресорами, так і комерційними. Технічний відділ гарантує, що при дотримані правил експлуатації, монтажу і підбору компресора L`UNITE HERMETIQUE прослугують не менше 80 тис. годин. Так як тривалий час служби впливає на собівартість товарів і послуг.

Наша "Компанія Холод", є постачальником L`UNITE HERMETIQUE пропонує наступні моделі, які розділені за такими класифікаціями:

Моделі основних компресорів і агрегатів L’unite Hermetique:

  1. Побутове та торгове холодильне обладнання L`UNITE HERMETIQUE малої потужності
  2. Низькотемпературне холодильне обладнання L`UNITE HERMETIQUE
  3. Середньо- і високотемпературне тогове і промислове обладнання L`UNITE HERMETIQUE
  4. Кондиціонування повітря L`UNITE HERMETIQUE
  5. Компресори L`UNITE HERMETIQUE серії АЕ 2
  6. Низькотемпературні агрегати L`UNITE HERMETIQUE
  7. Середньо- і високотемпературні агрегати L`UNITE HERMETIQUE
  8. Низькотемпературні агрегати SILENSYS
  9. Середньотемпературні агрегати SILENSYS

<< Попередній виробник Наступний виробник>>