Контролери

Eliwell

Електронні контроллери - це блоки управління холодильним обладнанням. Вони істотно полегшують роботу з холодильним обладнанням. Електронні контроллери беруть на себе управління холодильною системою, а якщо вона виходить з ладу, вони подають сигнал про небезпеку і навіть можуть самостійно викликати команду в сервісну службу. Пристрій являє собою пластиковий короб невеликого розміру, на якому розташовується дисплей і кнопки управління.

Призначення

Контролер холодильної камери це багатофункціональний блок управління. Він може виконувати такі завдання:

  • подавати сигнал на включення або виключення холодильного компресора;
  • контролювати і управляти процесом відтавання;
  • управляти електромагнітним клапаном для подачі холодоагенту у випарник;
  • контролювати обертання вентиляторів повітряного охолодження;
  • активувати вентилятори в холодильній камері.

На екрані дисплея відображаються встановлені установки, температурний режим, робочий стан установки. Користування кнопками управління дуже просте і інтуїтивно зрозуміле.

Деякі моделі можуть підключатися до комп'ютера.

Види

Випускаються контролери наступних типів:

  • Для контролю температури охолодження камери. Це можуть бути прості прилади, що складаються з реле і датчика, або більш складні прилади, що використовуються для управління процесом відтавання, роботою вентиляторів, системи сигналізації та освітлення. Є контролери регулювання температури для систем вимагають точного дотримання температурного режиму, і для обладнання, в якому необхідно регулювати температуру відповідно до заданих умов.
  • Для контролю температури випарника. Використовуються в холодильних камерах, водяних або повітряних охолоджувачах, на підприємствах харчової промисловості зі строгими вимогами до температурного режиму.
  • Для управління компресорами і конденсаторами. Застосування таких контролерів дозволяє істотно економити енергоресурси за рахунок регулювання продуктивності роботи компресорів і конденсаторів.

Програмовані контролери являють собою автоматичні пристрої, що забезпечують всю повноту контролю параметрів процесу охолодження. Їх використання дозволяє досягти оптимальних результатів при мінімумі витрачання енергетичних ресурсів.

Лідерами по терміну експлуатації вже багато років залишаються контролери Eliwell італійського виробництва. Для холодильних установок контролери Eliwell є ідеальним способом інформування щодо стану апарата. Продукція відповідає європейським стандартам безпеки, і проходить попереднє контрольне тестування, що гарантує точність роботи приладів.

<< Попередня категорія         Наступна категорія >>