Компресорно-конденсаторні агрегати

Індивідуальна збірка компресорно-конденсаторних холодильних агрегатів

Працюючи у сфері зберігання та реалізації продуктів харчування, кожен підприємець стикається з обладнанням холодильних камер і обслуговуванням холодильних агрегатів. Найбільш знайома ця тема співробітникам баз овочів, магазинів, м'ясокомбінатів, молокозаводів та супермаркетів, оскільки саме вони є потенційними покупцями холодильних систем та камер в цілому.
Однак сьогодні багато клієнти все частіше цікавляться не покупкою готової холодильної установки, а її виготовленням під замовлення з можливістю самостійного вибору потужностних характеристик компресорно-конденсаторних холодильних агрегатів (ККХА) та точного розрахунку під технічні умови. Така послуга називається «індивідуальна збірка компресорно-конденсаторних холодильних агрегатів під замовлення» і фахівці ТОВ «Компанії Холод» вже багато років її надають.

Агрегат BitzerАгрегат Bitzer

Що таке ККХА, і навіщо він потрібен?

Компресорно-конденсаторний холодильний агрегат (ККХА) – це спеціальна конструкція, яка використовується в холодильних установках та холодильних камерах, і включає в себе збірку з різних холодильних елементів, закріплених на загальній рамі. Всі компоненти пов'язані між собою трубопровідним контуром, зокрема усмоктувальним і нагнітаючим трубопроводом, який приєднується до системи охолодження.

Основні холодильні елементи, які можуть розміщуватися на рамі, це:

 • компресор;
 • конденсатор;
 • ресивер.

При необхідності, продиктованої технічними умовами, холодильний агрегат також може доукомплектовуватися  іншими холодильними елементами, такими як:

 • віддільник рідини;
 • масловіддільник;
 • теплообмінник;
 • елементи автоматики і т. д.

Головне завдання холодильного агрегату – всмоктувати пари холодоагенту, який викіпає  в контурі випарника і, після стиснення, нагнітати його в систему конденсації для перетворення на рідку фазу. В результаті таких процесів охолодження, стиснення і конденсації холодильного газу і відбувається постійне підтримання низької температури в холодильних камерах, обладнаних компресорно-конденсаторними холодильними агрегатами.

Основні етапи роботи при проектуванні та виготовленні холодильних агрегатів:

 1. Отримання технічного завдання і постановка задачі.
 2. Підбір обладнання, розробка розкладки (креслення), а також проектування інженером Кіпа електричного щита.
 3. Підготовка рами з можливістю легкого доступу до всіх елементів системи і якісна фарбування її в колір компресора або інших елементів.
 4. Монтаж на рамі компресора, ресівера, конденсатора масло - і рідиновіддільника та інших агрегатів, а також розташування всіх компонентів і вузлів трубопроводу послідовно і компактно.
 5. Пайка траси мідного трубопроводу, що з'єднує деталі агрегату. Трубопроводи зазвичай виготовляють з міді або нержавіючої сталі.
 6. Складання електричного щита, установка його на рамі, обв'язка проводами елементів електричної автоматики від щита управління.

Останнім етапом ми проводимо контроль якості і перевіряємо герметичність системи. Для цього виробляємо накачування системи азотом 15-20 бар. Якщо манометр показує, що тиск не падає, то ми залишаємо компресорно-конденсаторний агрегат під тиском для передачі замовнику. В результаті, замовник самостійно зможе переконатися в справності та герметичності системи.

Чому індивідуальна збірка ККХА вигідніше заводський, і які в неї плюси?

Купівля готової конструкції компресорно-конденсаторних холодильних агрегатів заводської збірки, безумовно, не має недоліків по якості і надійності. Втім, індивідуальна збірка нічим не поступається заводській за якістю, оскільки використовуються всі ті ж заводські комплектуючі. Однак у індивідуальної збірки компресорно-конденсаторних холодильних агрегатів під замовлення є цілий ряд незаперечних переваг перед заводськими, а саме:

 • можливість виготовлення агрегату під вимоги клієнта з усіма доповненнями і нюансами;
 • можливість самостійного складання агрегатів за інструкцією або навчання досвідчених інженерів;
 • рішення задач широкого профілю і можливість адаптувати установку під нові вимоги;
 • можливе складання та розрахунок холодильної камери безпосередньо на об'єкті, що мінімізує будь-які неточності;
 • мінімальні терміни виготовлення;
 • постачання агрегатів стабільні і виробляються в намічений термін;
 • доступна ціна, за рахунок підбору якісних комплектуючих різних брендів;
 • наша гарантія і сервіс.

Які варіанти ми пропонуємо нашим клієнтам?

ТОВ «Компанії Холод» є лідером в області проектування, зборки, монтажу, виробництва, а також обслуговування холодильного обладнання та одне з небагатьох в Україні пропонує потенційним покупцям холодильні агрегати, як заводської збірки, так і власного виробництва на базі заводських комплектуючих від відомих виробників з Японії, Кореї, Австрії, Італії, Франції та Німеччини.
Конструкції холодильних агрегатів можуть бути будь-якої складності. Наприклад:

 • для невеликих завдань холодопостачання, можна підібрати як стандартні заводські агрегати, так і самостійно сконструювати спрощений і більш доступний варіант.
 • для досягнення великих холодильних потужностей, ми можемо зібрати агрегати з декількох компресорів і створити цілі холодильні станції.

При виборі компресора рекомендуємо звертати увагу на перевірені і надійні:

Ми цінуємо і розуміємо кожного клієнта, тому ключовими завданнями для нас при складанні компресорно-конденсаторних холодильних агрегатів є не тільки висока якість і надійність конструкції, але і зменшення собівартості в порівнянні з заводським аналогом.

Агрегат BockАгрегат FrascoldЧиллер збірка ТОВ "Компанія Холод"