Компресори, холодильні агрегати

Sanyo

Sanyo

Dalian SANYO Compressor Со. Ltd. об’єднана компанія, до складу якої входять Японська компанія SANYO Electric

POLAIR

POLAIR

Професійне холодильне та морозильне обладнання для суспільного харчування

Холодильні компресори, холодильні агрегати

Принципи роботи компресорних холодильних агрегатів:

  1. Першим етапом роботи є стиснення холодильного агента, який використовується в установці. Після чого відбувається підвищення його тиску і температури. Далі відбувається подача холодоагенту з компресора в конденсатор. В результаті чого холодоагент охолоджується і набуває рідко образне стан.
  2. Далі відбувається подача холодоагенту з компресора в конденсатор. В результаті чого холодоагент охолоджується і набуває рідко образне стан. Після перетворення, рідина забирає тепло з зовнішнього середовища, нагрівається і відбувається процес випаровування.
  3. На виході ми отримуємо газ, який направляється в холодильний компресор. Далі весь процес відбувається повторно (новий цикл). З чого випливає висновок, що компресор і компресорний агрегат в цілому - найважливіша частина холодильної установки.

Компресори для морозильних камер вимагають регулярної діагностики, так як поломка в компресорі неминуче призведе до повної несправності всього холодильного агрегату. У підсумку ви отримаєте ремонт холодильного обладнання і серйозні витрати.

Компресори. Види:

  • Ротаційний компресор;
  • Поршневий компресор;
  • Лінійний компресор.

Побутові холодильні установки частіше мають поршневий компресор, потужності таких холодильних апаратів залежить від кількості поршнів. Лінійні компресори знаходять своє застосування в кліматичних системах кондиціонування, можуть застосовуватися в промислових системах кондиціонування, харчова промисловість, в домашніх кондиціонерах стоять ротаційні компресори. Однією з головних переваг подібного механізму є повна герметичність, з цієї причини холодильні агрегати найчастіше укладають в повністю герметичний кожух з зовнішнім виведенням контактів.

У ринковому сегменті продаються побутові та спеціалізовані холодильні агрегати (промислове, торгове та інше холодильне обладнання) компресори різного виробництва. Між собою вони відрізняються функціональними характеристиками, потужність і інші параметри. Кожен показник впливає на вартість холодильного агрегату.

Купити холодильний агрегат, купити компресор та інше промислове холодильне обладнання ви можете у нас в компанії ТОВ «Холод». Якісне обслуговування, якісні товари, гнучкі ціни і рекомендації фахівців, включаючи повне обслуговування - все це у нас.

<< Попередня категорія         Наступна категорія >>