Компресори, холодильні агрегати

Bitzer

Bitzer

Виробник BITZER, випускаючи свою продукцію, за короткий час напрацював позитивний імідж і репутацію

Emerson (Copeland)

Emerson (Copeland)

Copeland є одним з виробників, ведучих в світі і постачальників компресорів і компресорно-конденсаторних агрегатів для холодильних систем і кондиціонування повітря.

BOCK

BOCK

Понад 75 років виробник Bock випускає надійну і якісну холодильну техніку

Sanyo

Sanyo

Dalian SANYO Compressor Со. Ltd. об’єднана компанія, до складу якої входять Японська компанія SANYO Electric

Холодильні компресори, холодильні агрегати

Принципи роботи компресорних холодильних агрегатів:

  1. Першим етапом роботи є стиснення холодильного агента, який використовується в установці. Після чого відбувається підвищення його тиску і температури. Далі відбувається подача холодоагенту з компресора в конденсатор. В результаті чого холодоагент охолоджується і набуває рідко образне стан.
  2. Далі відбувається подача холодоагенту з компресора в конденсатор. В результаті чого холодоагент охолоджується і набуває рідко образне стан. Після перетворення, рідина забирає тепло з зовнішнього середовища, нагрівається і відбувається процес випаровування.
  3. На виході ми отримуємо газ, який направляється в холодильний компресор. Далі весь процес відбувається повторно (новий цикл). З чого випливає висновок, що компресор і компресорний агрегат в цілому - найважливіша частина холодильної установки.

Компресори для морозильних камер вимагають регулярної діагностики, так як поломка в компресорі неминуче призведе до повної несправності всього холодильного агрегату. У підсумку ви отримаєте ремонт холодильного обладнання і серйозні витрати.

Компресори. Види:

  • Ротаційний компресор;
  • Поршневий компресор;
  • Лінійний компресор.

Побутові холодильні установки частіше мають поршневий компресор, потужності таких холодильних апаратів залежить від кількості поршнів. Лінійні компресори знаходять своє застосування в кліматичних системах кондиціонування, можуть застосовуватися в промислових системах кондиціонування, харчова промисловість, в домашніх кондиціонерах стоять ротаційні компресори. Однією з головних переваг подібного механізму є повна герметичність, з цієї причини холодильні агрегати найчастіше укладають в повністю герметичний кожух з зовнішнім виведенням контактів.

У ринковому сегменті продаються побутові та спеціалізовані холодильні агрегати (промислове, торгове та інше холодильне обладнання) компресори різного виробництва. Між собою вони відрізняються функціональними характеристиками, потужність і інші параметри. Кожен показник впливає на вартість холодильного агрегату.

Купити холодильний агрегат, купити компресор та інше промислове холодильне обладнання ви можете у нас в компанії ТОВ «Холод». Якісне обслуговування, якісні товари, гнучкі ціни і рекомендації фахівців, включаючи повне обслуговування - все це у нас.

<< Попередня категорія         Наступна категорія >>