ПВХ штори для холодильних камер і складів

ТОВ "Компанія Холод" є найбільшим постачальником (70% ринку) ПВХ-стрічок для холодильних камер в Україну. Серед клієнтів фірми — велика кількість самих відомих брендів: "Нова Пошта", АТБ, "Ласунка", Danone, Наша Ряба, мн.ін.

Компанія реалізує продукцію Extruflex (Франція) — якості лідера світового ринку. В асортименті представлено понад 20 видів стрічкових завіс, кілька варіантів металевих карнизів для них (з нержавійки та оцинкування). Виготовляються завіси для холодильних камер та інші види термоштор на професійному обладнанні у спеціально обладнаних майстернях.

Наші переваги

 • Оптовий і роздрібний продаж компонентів для ПВХ штор.
 • Великий (понад 20 асортимент видів ПВХ стрічок. На вважаючи різновидів (ширина, товщина матеріалу). Постійно на складі, незалежно від сезону.
 • Кілька видів карнизів і планок для виготовлення і монтажу стрічкових завіс. Розсувні системи, що складаються, жорсткі посилені, гребінки. У оцинкування і нержавіючій сталі. Все це на будь-якого замовника, на будь-які завдання.
 • Виготовлення завіс в наших майстернях, на професійному обладнанні.
 • Монтаж на об'єкті Замовника

Що таке термошторы

Стрічкові пвх завіси — особлива конструкція, що складається з широких гнучких стрічок. Силіконові термошторы поміщаються в дверний проріз. Смуги розташовуються вертикально, внахлест. Ступінь цього перекриття може бути різною в залежності від завдання, яке виконують штори з пвх. Завдяки такому розташуванню стрічок утворюється своєрідний "замок".

Використання такого виду завіс забезпечує:

 • Зниження енерговитрат на обігрів чи охолодження приміщень.
 • Захист від пилу і вітру
 • Захист від комах
 • Візуальне ограничення
 • Дизайн
 • Шумозаглушення
 • Зварювальні екрани

Сфера застосування

Стрічкові пвх завіси, ціна яких рівнозначна їх якості, знаходять застосування у різних галузях. Є промислові штори для складів, конструкції для виробничих приміщень, для зонування території супермаркетів, відділення для кухонь ресторанів, кафе і барів від інших приміщень, жалюзі для холодильних камер та ін.

Види стрічкових завіс

Компанія Extruflex виробляє декілька видів смугових ПВХ-штор:

 • гладкі (стандартні, холодостійкі, кольорові, посилені)
 • матові;
 • ребристі (стандартні й холодостійкі);
 • магнітні;
 • антимаскитные.

ТОВ "Компанія Холод" пропонує кращі штори для холодильних камер: ціна повністю відповідає високій якості продукції.

Переваги штор з ПВХ-плівки

Смугові пвх завіси — недорога і зручна конструкція, за допомогою якої можна зонувати простір або закрити дверний проріз. Стрічкові штори пвх легкі, тому не створюють перешкод для проїзду автотранспорту і вільного переміщення працівників підприємства.

Енергозберігаючі штори забезпечують поддержаниемикроклимата в обмеженій з їх допомогою зоні виробничого приміщення або складу, позбавляють від необхідності закривати/відкривати двері. Завіси стрічкові пвх — ідеальне рішення для покращення та оптимізації умов роботи співробітників і підприємства в цілому.

З точки зору практичності холодильні штори також мають багато переваг:

 • вони швидко монтуються;
 • легко миються і замінюються при необхідності;
 • володіють висока зносостійкістю і довговічністю.

Як вибрати?

Монтуються ПВХ-штори на вході в будівлю, на територію автосервісу, між приміщеннями в межах робочого або торгового простору, в холодильних і морозильних камерах і т. д. Вибір виду стрічкових завіс і типу карниза залежить особливостей приміщення і завдань, які повинні виконувати завіси з ПВХ-плівки.

Наприклад, штора в морозильну камеру (або холодильну) має забезпечувати підтримання низького температурного режиму. Для цього вибирають завіси хладостойкой (морозостійкої) ПВХ-плівки, температура експлуатації якої може перебувати в межах від -25 до +30°С і навіть -60 до +15С.

Для монтажу смугових завіс, що встановлюються в дверних прорізах в магазинах або для зонування виробничих приміщень, використовують кольорові або прозорі стрічки з робочим діапазоном температур в межах -15°С - +50°С.

ПВХ-завіси на ворота — це, як правило, штори з ребристою стрічки, яка пристосована для проїзду через неї складської техніки, та іншого транспорту; допомагає усунути протяги, перешкоджає задуванию снігу крізь щілини, а в теплу пору року, захищає від пилу і комах, унеможливлює проникнення гарячого повітря.

При виборі виду стрічки також враховують висоту отвору: чим він більше, тим більш високий відсоток перекриття смуг потрібно, і самі стрічки повинні бути ширше.

Монтаж

Штора на холодильну двері для входу на склад, на кухню або в інше робоче простір — це конструкція, що складається з кількох елементів:

 • карниза;
 • смуг ПВХ-плівки;
 • металевих кріплень.

В першу чергу до верхньої частини отвору кріпиться карниз. Для прорізів до 3м використовується більш мобільний карниз "гребінка", для більш широких — жорсткий карниз. В обох випадках на нього надягають нарізані у відповідності з довжиною отвору стрічки ПВХ-плівки.

У верхній частині кожної смуги силіконової штори розташоване спеціальне кріплення — металева планка, за допомогою якої прикріплюється стрічка до карнизу. Смуги штори в холодильну камеру можуть размещатьсявнахлест на 25%, 50% або 100% по відношенню один до одного.

Штори промислові не вимагають використання спеціального інструменту. Майстри нашої компанії виконують монтаж конструкції за 1 робочий день.

ТОВ "Компанія Холод" пропонує не лише виготовлення, але і професійний монтаж стрічкових ПВХ-штор. Також ми готові допомогти покупцям з вибором матеріалу і способу кріплення, поділитися досвідом установки та експлуатації енергозберігаючих фіранок. Ми знаємо про смугові завіси все!

 

Підібрати ПВХ завіс Прайс-листи

ПВХ завіси Extruflex ПВХ завіси TRANSFLEX

 

Застосування стрічкових штор для складів

Монтаж холодильної стрічкової штори ПВХ

Карнизи для штор ПВХ