• Будівництво складів з сендвіч-панелей
  • Промислове холодильне обладнання
  • Монтаж і обслуговування промислового холодильного обладнання
  • Холодильні агрегати. Продаж, монтаж і обслуговування 
  • Широкий асортимент автоматики для холодильного обладнання
  • Продаж і обслуговування холодильного торгового обладнання

Холодильні машини Аріада

Представлені російською фірмою виробником Аріада, холодильні машини відрізняються широкою лінійкою моделей, якісними комплектуючими. Виробництво гарантує акуратне виробництво з наступними випробуваннями кожної моделі. Відповідно до європейських стандартів використовуються сучасні технології та матеріали. Моноблоки та спліт-системи, це холодильні машини, які використовуються для примусового зниження або підтримання температури в необхідній приміщенні нижче температури навколишнього середовища.Холодильна машина Аріада

Холодильні машини Аріада дають змогу:

  • зберігати товар зі швидкопсувними якостями в широкому асортименті;
  • удосконалення методів надання послуг населенню, для підприємств торгівлі та пунктів громадського харчування;
  • помітно збільшується час збереження охолоджених товарів;
  • торгувати сезонними продуктами рівномірно протягом року;
  • помітно знижувати товарні витрати при зберіганні і подальшому транспортуванні товарів продовольчої серії.

Таблиця технічних данних холодильних машин Аріада

Таблиці швидкого підбору холодильних машин з розрахунку наступних даних експлуатації

 

Види холодильних машин Аріада

Холодильний моноблок - використовують для підтримання в холодильній або морозильній камері необхідної температури і представляє об'єднаний агрегат з компресорно-конденсаторного агрегату і повітроохолоджувача. Холодильні та морозильні моноблоки Аріада керуються за допомогою електронного контролера з функціями автоматичного регулювання температури, автоматичного відтаювання і випаровування конденсату. Корпус виконаний з пофарбованого нержавіючого листового маталла. Вентилятори випарника і конденсатора виробництва EBM.

Холодильні спліт-системи - використовують для підтримання в холодильній або морозильній камері необхідної температури і представляє об'єднаний агрегат з компресорно-конденсаторного агрегату і повітроохолоджувача. Холодильні та морозильні моноблоки Аріада керуються за допомогою електронного контролера з функціями автоматичного регулювання температури, автоматичного відтаювання і випаровування конденсату. Корпус виконаний з пофарбованого нержавіючого листового заліза. Вентилятори випарника і конденсатора виробництва EBM.

Середньотемпературні холодильні установки AMZ і KMZ використовують фреон R22 і працюють: до +40°C температури конденсації, -15°C температури кипіння фреону.

Низькотемпературні холодильні установки ALS і KLS використовують фреон R404 і працюють: до +40°C температури конденсації, -30°C температури кипіння фреону.

Всі машини проходять заводські випробування і мають сертифікати якості.

Доставка по всій території України.

Ціна у прайсі