Холодильні камери

Холодильні камери Polair
 

Завдяки широкому модельному ряду лінійка Polair (Полаір) захопила ринок холодильної техніки, та давно займає лідируючі позиції. Найбільш популярні моделі асортименту - це Polair STANDART з панелями 80мм та POLAIR Professionale з панелями 100 мм завтовшки. Якщо ввести в пошукову систему «холодильна камера Polair ціна», то Ви побачите, що варіанти виконаних панелей різні, а ціна дуже доступна. Одні з найбільш купуємих сьогодні є панелі, у яких обшивка зроблена з гарячеоцинкованої сталі та покрита полімерами. Ця серія називається POLAIR Standard і POLAIR Professionale. Для індивідуального замовлення ми пропонуємо розглянути варіант із нержавіючої сталі серії POLAIR Grande, який називається AISI 304.

Переваги холодильних камер Polair

Завдяки широкому модельному ряду холодильних камер компанія Polair (Полаір) завоювала ринок холодильної техніки та давно тримається провідного місця.

Найбільш потрібна лінійка асортименту - це POLAIR Standard з панелями 80 мм. Основні переваги:

 • камери з панелей стандартних розмірів;
 • обшивка панелей - сталь з полімерним покриттям;
 • усі камери цієї серії укомплектовані орними універсальними дверима;

Запропонована нижче схема допоможе Вам підібрати потребуєму камеру з товщиною панелей 80 мм з урахуванням параметрів ширини, глибини у трьох варіантах типових висот: 2200 мм, 2460 мм, 2720 мм.

 

Схема підбору холодильної камери

Моделі холодильних камер Polair Standard

КХН-2,94

КХН-4,41

КХН-6,61

КХН-7,71

КХН-8,81

КХН-11,02

КХН-11,75

 POLAIR Professionale з панелями 100 мм товщиною:

 • забезпечують надійну термоізоляцію навіть при експлуатації в жорстких кліматичних умовах і при великій різниці температур зовні і всередині камери. Найчастіше їх використовують в низькотемпературних режимах;
 • камери індивідуальної форми (з перегородками, з кутовими вирізами, виконанням «без підлоги», з різними варіантами дверного блоку, комбіновані камери). Товщина панелей таких камер може бути 80 мм або 100 мм;
 • камери модульні зі склом. Вони призначені для збереження і демонстрації квіткової продукції, напоїв та інших продуктів. Температурний режим +2° С ... +10° С.

Схема холодильних камер Polair Professionale.

Схема підбору холодильної камери Polair Professionale

Для індивідуального замовлення ми пропонуємо розглянути варіант з нержавіючої сталі серії POLAIR Grande, який називається AISI 304.

До основних переваг відноситься також те, що всі з'єднання у панелей холодильних камер абсолютно герметичні з термоізоляцією, а також прості в експлуатації. Тому камери компанії Polair можна експлуатувати в різних кліматичних умовах, як в приміщеннях, так і на вулиці. Звичайно краще використовувати для вулиці навіс.

Компоновка холодильної камери Polair

Компоновка нараховє шість етапів:

 1. Збірка і укладання панелі підлоги. Важливо, щоб територія на якій буде кластися підлога була рівною!
 2. Встановлення першого кута холодильної камери.
 3. Складання стін.
 4. Складання стельових панелей камери.
 5. Установка дверного блоку. Важливо, враховувати потрібну сторону відкривання і заздалегідь визначити в якій стіні буде знаходитися дверний проріз!
 6. Знімаємо плівку, прикручуємо ручки, встановлюємо накладки порогів.

Камери об'ємом до 20 м3 монтуються максимум пару годин, а більші 20 м3 - до трьох годин. Polair виготовляє камери для будь-яких потреб замовника, вмонтувати можна конфігурації різних дверних блоків, перегородок, виступів. Є можливість термінового або індивідуального замовлення, терміни виготовлення та монтажу якого, будуть виконані вчасно. Вся робота і якісний сервіс збудовані і для двостороннього співробітництва. На нашому сайті можна ознайомитися з усією продукцією компанії Polair, дізнатися про її тенденції і подивитися різноманітні новинки в світі холодильної техніки.

Каталог продукції Polair

Ціна у прайсі

Також ви можете переглянути інші пропозиції від компанії Polair холодильні шафи зі скляними дверима.