Холодильні камери для квітів

Продавці квітіМагазин квітівв завжди задаються питанням, як зберегти свіжим передпродажний зрізаний квітковий букет. Даний вид товару є одним з самихШафа для квітів швидкопсувних і примхливим. Продавці магазину квітів половину свого робочого дня витрачають на збереження зовнішнього вигляду кольорів. Цей бізнес практично завжди пов'язаний з високим ризиком втрати товару. Який ми можемо запропонувати варіант уникнути високих витрат по зберіганню живого товару?

В першу чергу ми повинні знати, для чого нашому Замовнику потрібно придбати обладнання. Воно може бути для зберігання на складі або продажу з демонстрацією покупцеві? ТОВ "Компанія Холод" може запропонувати квіткові холодильні камери для будь-яких запитів і пропонує для квіткового бізнесу, як глухі холодильні камери для зберігання, так і камери з прозорими дверима для демонстрації і торгівлі в магазині роздрібної торгівлі.

Так само розглядається варіант комбінованих холодильних квіткових вітрин. Де передня демонстраційна стіна з склопакета. За нею полички і підставки для букетів. А задня стінка глуха, де зберігаються квіти для оптових продажів, або просто передпродажний склад. Обидві зони поділяються перегородкою з дизайнерським рішенням. Ці дві секціі, все таки розташовуються в одному охолоджуваному приміщенні, і підтримують холод за допомогою, всього лише одного холодильного агрегату. Це помітно зменшує вартість, тепловиділення, шум і т.д.
Так само ми економимо час на переміщення квітки і втрату холоду при відкриванні дверей.

Так само можна замовити маленькі квіткові вітрини, за прикладом холодильних шаф зі скляними дверцятами. Або величезні склади для тривалого зберігання, і оптового продажу.

Ви можете зв'язатися з нашими фахівцями і ми підберемо обладнання з урахуванням потреб.

Вітрина для квітів

<< Попередня категорія  Наступна категорія >>