• Будівництво складів з сендвіч-панелей
  • Промислове холодильне обладнання
  • Монтаж і обслуговування промислового холодильного обладнання
  • Холодильні агрегати. Продаж, монтаж і обслуговування 
  • Широкий асортимент автоматики для холодильного обладнання
  • Продаж і обслуговування холодильного торгового обладнання

Холодильні сендвіч-камери Аріада

Для якісного зберігання продукції, у виробництві громадського харчування, в торгівлі, складах, торгівельних залах та закладах медчиного значення використовуються Збірна сендвіч-камерахолодильні і морозильні камери.
Сьогодні один з Сегодня один із виробників збірно-щитових камер з сендвіч панелей, які поставляються на Україну, сендвіч-камери "Аріада". Даний виробник пропонує лінійку поширених холодильних і морозильних камер зберігання, які задовольняють потреби споживачів з різними завданнями. Ці сендвіч конструкції, об'ємом від 2,9-140 м3. Збірка холодильних сендвіч-камер, завдяки особливій конструкції, може здійснюватися за індивідуальними розмірами і конфігураціями замовника. Включає в себе двері і підлогу.
Збірка сендвіч камери доступна для будь-якої людини, так як не вимагає спеціальних навичок та інструменту. Подивившись навчальний кліп "Монтаж холодильної камери" Ви зможете виконати роботу по збірці за кілька годин.

Холодильні камери Аріада бувають двух типів:

  • середньотемпературні: з режимом -2...+6 градусів
  • низькотемпературні: з режимом -15...-25 градусів

Холодильні камери збираються з сендвіч панелей, що мають три шари. Всередині теплоізоляційний, зовні два (найчастіше) шари листового металу. Панелі з'єднуються між собою спеціальним ущільнюючим замком шип-паз, використовуючи технології італійських виробників. Використовуються дві стандартні товщини панелей 80 мм, 100 мм. Обсяг камер від 3 м3 до 220 м3. Стандартні висоти камер від 2,2 м до 2,6 м.

Двері для холодильної камери, розрізняються за видом і функціоналом. Можуть бути двері-купи чи розпашними, навесні петлі праві або ліві. Фурнітура використовується італійського виробника.
Переваги холодильних сендвіч-камер Аріада:

  • сендвіч-панелі виробляються згідно технічним вимогам і мають гігієнічний сертифікат якості;
  • зовнішня поверхня панелей виробляється з антикорозійної, і пофарбованої або оцинкованої сталі, німецького виробництва, товщиною 0,5-1,0 мм.

Можлива доставка на усій території України.

ТОВ "Компанія Холод" пропонує широкий асортимент холодильних камер таких марок як Polair, МХМ і багато інших.

Ціни у прайсі

<< Попередня категорія   Наступна категорія >>