Холодильне обладнання

Bitzer

Bitzer

Виробник BITZER, випускаючи свою продукцію, за короткий час напрацював позитивний імідж і репутацію

BOCK

BOCK

Понад 75 років виробник Bock випускає надійну і якісну холодильну техніку

Emerson (Copeland)

Emerson (Copeland)

Copeland є одним з виробників, ведучих в світі і постачальників компресорів і компресорно-конденсаторних агрегатів для холодильних систем і кондиціонування повітря.

Фреон

Фреон

Фрео́ны — галогеноалканы, фторсодержащие производные насыщенных углеводородов (главным образом метана и этана)

ALFA LAVAL

ALFA LAVAL

ALFA LAVAL (Альфа Лаваль) - основана в 1883 году. Компания продает свою продукцию приблизительно в 100 странах мира,

becool

becool

Среди известных производителей компонентов для холодильных установок и систем кондиционирования воздуха появился новый поставщик

Ziehl-abegg

Ziehl-abegg

Немецкая компания Ziehl-abegg (Циль-Абегг) занимает лидирующее место в производстве осевых вентиляторов на мировом рынке

 Luvata

Luvata

На сегодняшний день компания Luvata является лидером во всем мире в производстве теплообменников, а также оборудования для охлаждения воздуха

Sanyo

Sanyo

Dalian SANYO Compressor Со. Ltd. объединенная компания, в состав которой входят Японская компания SANYO Electric

Carel

Carel

Компания Carel (Италия) является лидирующим производителем систем контроля климатизации и увлажения в мире.

 

Перше холодильне обладнання

Великий асортимент і різноманітність дизайну роблять холодильне обладнання незамінним на будь-якій кухні ресторану, кафе і магазину. Швидко охолодити, заморозити і зберегти товарний вигляд - основні функції даної техніки. Оптимальна температура, підтримувана в охолоджуваному об'ємі камери, створює якісні умови для зберігання провізії - починаючи від швидкопсувних продуктів і закінчуючи напівфабрикатами. Тому сфери застосування можуть бути самими різними:

 • У будь-якому закладі громадського харчування, де є потреба в свіжих продуктах.
 • На виробництві холод є невід'ємною частиною технологічного процесу. На великих підприємствах ланцюжок виготовлення включає камери шокової заморозки, інтенсивного охолодження і льодогенератори.
 • Продавці морозива в літній період не зможуть відкрити свою точку продажів без працюючої вітрини. Без холодильної техніки Незбереженість свою свіжість і корисність йогурт, смузі і молочні коктейлі.
 • У барі чи ресторані подача напоїв завжди здійснюється в охолодженому вигляді або з наповненим келихом льоду. Навряд чи Ви, як відвідувач, захочете спробувати тепле пиво або гарячий фреш.

Сучасна продаж холодильного обладнання розрахована на два напрямки - промисловий і комерційний холод. Промислове обладнання з'явилися в середині дев'ятнадцятого століття, і зараз відіграє важливу роль у розвитку бізнесу. Це стосується сфер переробки, зберігання і виробництва продуктів харчування.

Промислове холодильне обладнання

Для охолодження і підтримки оптимального режиму технологічних рідин застосовують промислове холодильне обладнання - льодогенератори, чиллери, системи шокової заморозки і т.д. Кожне виробництво відрізняється своїм рівнем складності. Для вирішення своєрідних завдань промисловий холод постійно вдосконалюється. Сьогодні цей напрям включає:

 • холодильні установки на складах для створення і підтримки необхідних умов зберігання продуктів. Температурний режим для зберігання на складі пропонує діапазон від 45°С до + 15°С;
 • системи кондиціонування необхідні для підтримки допустимих умов праці;
 • спеціалізована холодильна техніка.

Наша компанія пропонує промислові холодильні установки, оптимізовані під надійну експлуатацію. Продукція в каталозі має великі потужності, прилади автоматики і контролю. Висока точність підтримки заданих температур, поліпшення навколишнього середовища та економія виробничої площі - великі можливості за доступною ціною.

Торговельне холодильне обладнання

Виробники комерційного холоду оновлюють свою продукцію дуже часто. Власники магазинів, ресторанів, супермаркетів висувають високі вимоги не тільки до якості, але і до дизайну. Сучасне торгове холодильне обладнання для магазинів включає: прилавки, морозильні камери, вітрини, шафи, торгові автомати. Відомо, що найбільш оптимальний набір функціональних характеристик мають холодильні шафи. Товарна група комерційного холоду складається з:

 • торговиі холодильни установки;
 • системи холодопостачання торгових залів;
 • малогабаритні холодильни камери;
 • холодильна техніка для громадського харчування.

Спеціальне торгове холодильне обладнання забезпечить збереження якості і презентабельного вигляду продуктів. А індивідуальний дизайн не залишить байдужим жодного відвідувача або покупця Вашої продукції. Для кожної торгової точки, великого супермаркету або затишного кафе можливий підбір з урахуванням формату інтер'єру і способу реалізації товару. Наприклад, для вуличної торгівлі незамінними стануть морозильні ларі, для супермаркету підійдуть вітрини для самостійного обслуговування клієнтів. Дана техніка може працювати на відкритому і закритому просторі з можливістю підтримувати певний діапазон температур.

ТОВ "Компанія Холод" пропонує Вам вигідну співпрацю. Бажаєте купити холодильне обладнання? Ми пропонуємо Вам широкий асортимент продукції та доступні ціни на всі установки. Скористайтеся якістю нашого сервісу.