Холодильна автоматика

Danfoss

Alco controls

Castel

Холодильна автоматика являє собою сукупність складних за принципом роботи і особливостям інженерні системи. Вони функціонують під високим тиском, вимагають постійного контролю і регулювання параметрів. Сучасна автоматика для промислового холодильного обладнання є величезним комплексом спеціалізованих пристроїв і датчиків, постійно регулюють робочі параметри систем, що запобігають різні поломки і виходи їх з ладу.

Сфера використання

Холодильна автоматика використовується на всіх установках, призначених для застосування в промисловості зокрема у холодильних камерах. Вона обов'язково закуповується для торгових холодильних і морозильних камер. Сучасне обладнання являє собою ланцюжок взаємопов'язаних пристроїв - конденсатор, компресор, охолоджувач повітря, регулююча арматура. Головне призначення - забезпечити безперебійну, стабільну і ефективну роботу холодильних установок будь-якого типу і потужності.

Холодильна автоматика виконує одночасно кілька важливих функцій. Це точна підтримка заданих робочих параметрів, підвищення терміну безаварійної роботи, забезпечення ресурсів теплообмінного, компресорного обладнання, звільнення обслуговуючого персоналу від ряду обов'язків. Спеціальні установки відмінно справляються з окремими операціями, наприклад, контролем сигналізації, включенням і вимиканням механізмів.

Види

Вся холодильна автоматика ділиться на електронну і лінійну. До першого типу відносяться різні датчики та інші компоненти, які управляються спеціальними програмами. Лінійні - це фільтри, клапани, вентилі.

Завдяки їм, обладнання стає більш зручним і простим у застосуванні.

До основних елементів апаратури і автоматики відносяться:

  • Реле тиску і перепаду тиску. Відповідальні за запуск і зупинку компресора, забезпечують його захист від переходу в аварійний режим роботи, наприклад, у разі надто низького тиску масла.
  • Терморегулюючі вентилі. Регулюють процес надходження рідкого холодоагенту до випарника. Спеціальні соленоїдні клапани перекривають подачу рідини тоді, коли компресор зупиниться.
  • Електромагнітні котушки створюють електромагнітні поля, що запускають приводні механізми.
  • Оглядові очі - індикатори, що повідомляють про наявність в системі вологи.
  • Регулятори рівня масла. Використовуються там, де більше одного компресора.

Наша компанія пропонує якісну автоматику для холодильного обладнання від кращих виробників за хорошими цінами.

<< Попередня категорія    Наступна категорія >>