• Будівництво складів з сендвіч-панелей
  • Промислове холодильне обладнання
  • Монтаж і обслуговування промислового холодильного обладнання
  • Холодильні агрегати. Продаж, монтаж і обслуговування 
  • Широкий асортимент автоматики для холодильного обладнання
  • Продаж і обслуговування холодильного торгового обладнання

Fuchs

Fuchs

Холодильне мастило Fuchs

Компанія Fuchs виробляє холодильні масла серії Renico Triton SE / SEZ. Ці поліефірні масла, які застосовуються в герметичних, напівгерметичних, гвинтових, відкритих поршневих та турбокомпрессорах є замінниками багатьох масел інших виробників. Наприклад, компанія Битцер на своїх сторінках позитивно відгукується на заміну масла Bitzer BSE32 мастилом Reniso Triton SEZ32 та вважає, що воно може використовуватися для будь-яких компресорів (крім гвинтових). Для гвинтових компресорів застосовується масло Reniso Triton SE170.

Спеціально для обладнання, яке працює на безхлорних холодоагентах (R134A, R404a, R407c, R410a, R507). Спеціальні присадки надають мастилу високу змащуючу властивість та збільшують зносостійкість. Що істотно збільшує термін служби обладнання, захищаючи його від хімічного, термічного та механічного впливу.

У зв'язку з високою гігроскопічністю холодильне масло Fuchs (втім, як та всі інші фреонові масла) вимагає особливих умов зберігання та користування. Звести до мінімуму контакт повітря та масла.

Види RENISO TRITON SE/SEZ:

Suniso Planitelf Bitzer Danfoss MobiI
suniso Planitelf Bitzer Danfoss MobiI

Ціни в прайсі