• Будівництво складів з сендвіч-панелей
  • Промислове холодильне обладнання
  • Монтаж і обслуговування промислового холодильного обладнання
  • Холодильні агрегати. Продаж, монтаж і обслуговування 
  • Широкий асортимент автоматики для холодильного обладнання
  • Продаж і обслуговування холодильного торгового обладнання

Фреон R410A

Хладон R410A є подвійною азеотропною сумішшю з гідрофторвуглеводню  R32, R125. Вони мають рівні масові частки компонентів (50: 50%).
Технічні характеристики Фреону r 410a : HGWP = 0,45 (потенціал глобального потепління); ODP = 0 (потенціал руйнування озону).
Застосовується фреон 410, як альтернатива фреону R22 в якості холодоагенту, і використовується для зарядки систем кондиціонування повітря з високим тиском. Питома продуктивність холоду приблизно на 50% вища, ніж при застосуванні фреону R22, робочий тиск на 35-45% вище в циклі. Ці чинники вимагають внесення значних швидких змін до теплообмінників і компресора, що піднімає капітальні витрати на їх обслуговування. Про фізичні властивості хладону 410 сказано нижче. Оскільки щільність хладону R410A вища, ніж у фреону R22, обладнання повинне мати менші розміри.


У Фреону R 410a жоден із складових його компонентів не містить хлору, тому (ODP) дорівнює нульовому значенню. Із-за підвищеної питомої виробництва  холоду тепер можна зменшити габарити теплообмінників, трубопроводів і інших елементів гідравлічного контуру. До того ж температура суміші при фазових переходах практично не змінюється.
При аварійному витоку з системи склад суміші в контурі залишається без змін, це дає можливість після ремонту просто додавати необхідну кількість фреону і уникати необхідності повного відновлення холодоагенту. Холодоагент має істотно більш високі значення робочих тисків в гідравлічному циклі.


Фреон 410 не розчиняється в органічному мастилі, тому потрібне використання синтетичного поліефірного мастилаї. Дотримуючись цих умов Ви зможете оцінити усі його переваги, якщо наслідуватимете нескладні інструкції по його заміні і працювати професійним інструментом, використовуючи його тільки за призначенням.