Frascold компресори

Компресор FrascoldНайбільш популярним і потрібним на  сьогоднішній день на ринку нашої країни і за кордоном є холодильне обладнання Frascold (Фраскольд). Воно гарантує високу економічність і довговічність. Компресори італійського виробництва знайшли своє застосування в багатьох системах сучасного холодопостачання. У чому їх секрет? По-перше, надійність експлуатації безпосередньо пов'язана з тим, що застосована спеціальна змазка для компресорів. По-друге, установлення за вагою дуже легке, а складові частини взаємозамінні. Компресор Frascold є одним з кращих варіантів на ринку!
Окремим пунктом йде те, що показ компресорів виконанений у вигляді номенклатурної лінійки для застосування як низько-, так і високотемпературного режиму. Основна комплектація включає в себе: захист обмоток, тени підігріву картера, вентилятор обдування для корпусу головки циліндрів. Для підтримання потрібної температури в холодильній системі різного типу всі моделі розроблені в універсальному напрямку. Збільшення роботи ресурсних вузлів, надійність компонентів і їх експлуатації, а також гідна якість продукції в цілому, сприяли тому, що найпопулярніші виробники холодильних систем надають перевагу компресорам фірми Frascold.
Тільки ця марка може запропонувати відмінне співвідношення ціни і надійності. Так як довгий термін експлуатації холодильних камер залежить від добре налагодженого процесу технології випуску компресорів Frascold.

Продукт має всесвітню популярність. Відрізняється надійністю і якісними експлуатаційними характеристиками, що істотно знижує витрати на обслуговування і ремонт холодильного обладнання. Але, не дивлячись на це, в компанії весь час впроваджуються нові модифікації.
Окрему увагу було надано зниженню енергоспоживання. Моделі даної фірми можуть працювати у різних режимах температур - низьких і високих, в цьому і полягає їх універсальність. Відмінністю і величезною перевагою є відсутність шуму при роботі компресора. Його можна демонтувати в будь-яке приміщення, установлення не займе багато часу.

Асортимент для споживача завжди великий і оновлюється регулярно.
Всі компоненти, які вироблені на основі комплектуючих цієї компанії, довговічні і надійні. Frascold - номер один в Італії серед виробництва компресорних агрегатів. На світовому ринку він довгі роки займає лідируючі позиції. Всі сертифікати, які видані інститутами, свідчать про відповідність виконання норм, як Європи, так і Росії. Виробник має багатий каталог продукції і постійно впроваджує найновіші технології. Frascold - доступна ціна і висока якість. Відмінний вибір для Вашого бізнесу.

Компанія Frascold випускає наступне компресорне обладнання і аксесуари:

  • Напівгерметичні поршневі компресори;
  • Напівгерметичні поршневі компресори двоступеневі;
  • Відкриті поршневі компресори;
  • Напівгерметичні гвинтові компресори;
  • Компактні гвинтові компресори;
  • Відкриті гвинтові компресори;
  • Компресорно-конденсаторні агрегати.

Прайс лист Frascold

<< Попередній виробник Наступний виробник >>