• Будівництво складів з сендвіч-панелей
  • Промислове холодильне обладнання
  • Монтаж і обслуговування промислового холодильного обладнання
  • Холодильні агрегати. Продаж, монтаж і обслуговування 
  • Широкий асортимент автоматики для холодильного обладнання
  • Продаж і обслуговування холодильного торгового обладнання

Фільтри осушувачі

Каталог продукції Castel (PDF)Філтри-осушувачі

Ціна фільтрів осушувачів у прайсі

Ми пропонуємо великий вибір фільтрів осушувачів:

Вода з домішками може бути вагомою причиною неправильної роботи системи і ймовірних поломок її елементів. Вода може проникати в систему, за рахунок:

  • поганого вакуумування системи на етапі запуску;
  • наявності вологи у мастилі до заправлення;
  • негерметичності системи.

Підвищена темп-ра в компонентах системи іноді провокує утворення кислоти.
Масляні орг. кислоти можуть реагувати з металом, що сприяє утворенню осаду.
Згусток негативно впливає на змазування рухомих частин компресора і може засмічувати компоненти системи, провокуючи серйозні поломки.
Кислоти, що утворюються у випадку гідролізу фторовмісних холодоагентів (в компресорах залізо і алюміній виступають в ролі каталізаторів), провокують корозію металів. Кислоти "проїдають" металеві поверхні з утворенням кристал. солей, які осідають на теплопередаючій поверхні і відображаються на ефекті теплопередаючій поверхні, а також впливають на загальний k теплообміну в конденсаторі та випарнику.
У компресорах солі псують обмотки електродвигунів. При низькій t° фреону вода, яка розміщується у системі, стає льодом і перешкоджає розш. клапанам та капіл. трубкам частково або повністю.
Для уникнення подібних ситуацій використовуються фільтри-осушувачі, їх ділять на:

  • твердотільні осушувачі;
  • з молекулярним ситом.

Фільтру з осушувальною вставкою служить молекулярне сито з наповнювачем, що складається з неагломерованних продуктів. Наповнювач розташований між тонкими сталевими фільтрувальними дисками, які з'єднані пружиною
Тверда серцевина фільтрів складається з комбінації осушувальних і антикислотних речовин. Такий тип серцевини об'єднує у собі властивості поглинання води та нейтралізації кислот фреону. Також для твердої серцевини властива функція фільтру механічного очищення.
Компанія Castel випускає вставки для фільтрів, враховуючи що у період служби були виключені механічне зношування і руйнування вставки. Повністю виключена ймовірність того, що компоненти вставки потраплять у компоненти холод. системи та впливають на їх роботу. Рекомендується, встановлювати оглядове скло після фільтру, для відстеження вмісту вологи у фреоні та перевірки роботи фільтру.
Осушувальна властивість холодильної автоматики безпосередньо залежить від заправки фреону і умов роботи установки. Для різних фреонів і умов роботи показники будуть різні.