DWM COPELAND

DWM COPELAND

Традиції

Історія торгівельної марки DWM Copeland почалася 100 років тому. Понад півстоліття ми виробляємо напівгерметичні поршневі компресори для кондиціонування і холодильної техніки. 3а цей час ми провели численні дослідження і технічні випробування. Якість і надійність нашої продукції поза конкуренцією на ринку напівгерметичних холодильних компресорів.

Надійність

Продукція DWM Copeland є відмінною інвестицією для споживача, оскільки поєднує високу надійність, довговічність і доступну ціну. C допомогою холодильних систем підтримується збереження продуктів, і надійність є необхідною характеристикою холодильного обладнання. Саме тому наші компресори проходять тисячі годин жорстких випробувань, що дає їм можливість надалі витримувати найбільш несприятливі умови. Компресори DWM Copeland обладнано високоякісними підшипниками, маслонасосом та клапанними дошками підвищеної надійності, що дозволяє значно продовжити термін їх служби.

Ефективність

Компресори DWM Copeland з потужністю приводу від 0.5 до 70 л. с., призначені для роботи в системах кондиціонування повітря і холодильних установках. Модельний ряд Standard (Стандартний) включає компресори серій K, L, S, об'єднуючі в собі відмінні робочі характеристики та помірні ціни. Компресори DWM Copeland серії Discus поєднують найвищу ефективність і потужність в розрахунку на об'ємну продуктивність серед всіх напівгерметичних компресорів. Вони являють собою унікальні моделі, адаптовані до умов низьких, середніх або високих температур кипіння. Висока ефективність компресорів серії Discus дозволяє істотно знизити собівартість всієї системи за рахунок зменшення експлуатаційних витрат иувеличения терміну її служби.

Emerson (повний каталог продукції 2019) pdf