• Будівництво складів з сендвіч-панелей
  • Промислове холодильне обладнання
  • Монтаж і обслуговування промислового холодильного обладнання
  • Холодильні агрегати. Продаж, монтаж і обслуговування 
  • Широкий асортимент автоматики для холодильного обладнання
  • Продаж і обслуговування холодильного торгового обладнання

Copeland Scroll

Copeland Scroll

Розширення діапазону застосування

Спіральні компресори стали встановлюватися в обладнанні для кондиціювання житлових приміщень з кінця 1980-х р. р. B системах комерційного кондиціонування спіральні компресори широко використовуються з кінця 1990-х р. р. Тепер вони знайшли застосування в холодильних установках, і в теплових насосах, і на транспорті. Спіральні компресори встановлюються не тільки в системах кондиціонування, але і в центральних холодильних установках для супермаркетів, у сфері телекомунікаційних технологій, системах охолодження на виробництві, в обладнанні для технологічних процесів, в осушувачах повітря в кондиціонерах для вагонів метро. 3аказчики нашого обладнання продовжують знаходити йому все нові області застосування.

Шлях до успіху

Зараз в різних системах охолодження по всьому світу працюють 25 млн. компресорів фірми Копланд, що відрізняються високою якістю і передової конструкцією. Кожен рік на дев'яти підприємствах, розташованих на 3-х континентах, ми виробляємо до 4 млн. спіральних компресорів. Наші Центри Інженерно-технічної підтримки розташовані в Європі, Азії і США.

Розширення модельного ряду

Спіральні компресори фірми Копланд, адаптовані для умов низьких, середніх і високих температур кипіння, мають потужність від 1,5 до 25 л. с., працюють з усіма відомими холодоагентами, включаючи R410A. Компресори випускаються у вертикальній і горизонтальній версіях, мають можливість регулювання продуктивності. Фірма Копланд підняла спіральну технологію на принципово новий рівень. Але ми не збираємося зупинятися на досягнутому : революція продовжується.