Холодильна автоматика Castel

Лого Castel

Каталог продукції Castel (PDF)

Ціни в прайсі

Castel є світовим лідером з виробництва комплектуючих холодильної автоматики. Компанія існує з 1961 року, і основне її виробництво розміщується в Італії. Найвищі позиції в області розробок і виробництва компонентів автоматики для холодопостачання були досягнуті завдяки відповідальному підходу до якості випускаємої продукції.

Компанія Castel постійно оновлює технології виробництва, розробляє нові моделі й модернізує старі. У виробництві всієї лінійки випускаємого холодильного обладнання виконуються основні вимоги: якість, ефективність і міцність.
Нижче список основних позицій автоматики Castel, які використовується для різних холодильних установок, кондиціонування і теплових насосів.

Продукція компанії Castel застосовується для експлуатації в холодильному і морозильному обладнанні супермаркетів, підприємствах громадського харчування, молокозаводах і м'ясокомбінатах, в медичному виробництві, установках осушення повітря, в транспортних засобах (автомобілях, залізничному і навіть в морському), в системах кондиціонування (моноблочні й спліт системи, чиллери), а також в теплових насосах (для обігріву приміщень).

Велика кількість виробників обладнання із застосуванням холодильних і морозильних систем, а так само систем кондиціонування повітря надають перевагу Castel опираючись на його надійну якість, широку лінійку, періодичну модернізацію, вдосконалення виробництва і технологій.
Компанія CASTEL пропонує підприємствам, які займаються холодильними установками та кондиціонуванням повітря, а також будівельним організаціям вироби, апробовані для експлуатації з фтор - і хлоромісних похідних насичених вуглеводнів, які в даний час застосовуються в якості холодоагентів в холодильній промисловості.
На основі накопиченого досвіду в холодильній промисловості, що використовує фторовані рідкі холодоагенти, компанія Castel з гордістю представляє підприємствам, які займаються холодильними установками та кондиціонуванням повітря, а також будівельним організаціям дві нові лінії продукції, спеціально виготовлені й випробувані для роботи в системах, які використовують натуральні холодоагенти: вуглеводні (рідкі вуглеводні) і вуглекислий газ (холодоагент R744).

Випробовування автоматики CASTEL

ЗОВНІШНЄ ОПРЕСУВАННЯ
Всі вироби компанії Castel крім експлуатаційних випробувань індивідуально піддаються обпресуванню під тиском. Норма зовнішнього витікання, виявляється в процесі випробування, відповідає
нормам, передбаченим в пункті 9.4 стандарту EN 12284: 2003: «В процесі випробувань при зануренні зразка в воду з низьким поверхневим натягом не повинні формуватися бульбашки впродовж однієї хвилини, не менше ... »Якщо муфти і сервісні клапани складаються з одного компонента,
проводиться випробування зразка.

СТІЙКІСТЬ
Всі вироби компанії Castel, які піддаються гідростатичним випробуванням, забезпечують стійкість до тиску, що дорівнює приблизно 1,43 x PS, як передбачається Директивою 97/23 / ЄС.
Всі вироби компанії Castel, які піддаються випробуванню на розрив, забезпечують стійкість до тиску, що дорівнює приблизно 3 x PS, як передбачається стандартом EN 378-2: 2008. Багато з виробів компанії Castel забезпечують стійкість до тиску розриву, що дорівнює або перевищує 5 x PS, яка відповідає значенню, передбаченому стандартом UL 207: 2009.

<< Попередній виробник Наступний виробник >>