BOCK

Компресори BOCK

Понад 75 років виробник Bock випускає надійну і якісну холодильну техніку. Що може гарантувати багаторічний досвід разом з сучасними промисловими технологіями? Звичайно, довгочасна робота компресора і якість, яка відповідає світовим стандартам.

Продукцію цієї фірми можна зустріти на промислових та комерційних підприємствах. Вона ефективно працює в системах автомобільного і залізничного транспорту. Купити компресори Bock можна на території усього континенту. Більш ніж чим у 60 країнах світу розміщенні представництва компанії і дочірні фірми. Фірма зайняла важливу нішу серед виробників поршневих напівгерметичних компресорів. Вони довели свою ефективність, як під час шокової заморозки в умовах низькотемпературного режиму, так і при охолодженні і кондиціонуванні приміщень в умовах скредньотемпературного режиму.

Ми пропонуємо Вам лінійку новаторських і якісних компресорів: напівгерметичні моделі з 4, 6 і 8-ми циліндрами, а також сьогоднішню новинку - серію Pluscom з 2-а і 4-а циліндрами. Якщо ви цікавитесь сучасними тенденціями, виробник підготував для Вас особливі варіанти з холодоагентами для швидкоморозильного та вибухонебезпечного обладнання.

Компресор Bock – ідеальний фактор холоду

Холодильний компресор BOCK
 

Продукція значно відрізняється конструктивними особливостями від інших брендів морозильного обладнання. Зусилля фахівців і розробників компанії направленні на виробництво агрегатів, які відрізняються:

  • кращою збалансованністю поршневого механізму;
  • «плавністю ходу» компресора;
  • широким діапазоном регулювання;
  • ремонтопридатністю;
  • можливістю установлення соленоїдних клапанів на компресор для регулювання продуктивності, які забезпечать відключення блоку циліндра при зниженні навантаження.

Це не повний перелік усіх переваг. Кожний холодильний компресор Bock має конструкцію електродвигуна, яка дозволяє демонтувати статор без супутньої випресовки.

Бездоганна робота і надійність найвищого рівня.

Лінійка продукції представлена:

  • Серія Hermetic Gas-cooled (HG) Тут Ви побачите класичну конструкцію полугерметичного компресора. За допомогою всмоктуючого газу відбувається охолодження обмоток електродвигуна. Компресор цієї серії краще всього підходить для експлуатації при середньо- і низькотемпературному режимах. Компанія Bock використовує наступні холодоагенти: R-22, R-134A, R-404a, R-407C.
  • Серія Hermetic Air-cooled (HA) Якщо потрібен компресор для роботи при специфічних умовах, компанія розробила спеціальну конструкцію холодильної техніки. Завдяки електродвигуну з повітряним охолодженням і системи прямого всмоктування на циліндрі ця серія ефективно працює при низькотемпературному охолодженні. Застосовуються холодоагенти R-22 і R404A. Конструкція дуже зручна у сервісному обслуговуванні холодильного обладнання.

Шукаєте компресор з самою високою холодопродуктивністью? Ця марка Вас зацікавить. Наприклад, найпотужніший полугерметичний компресор, на сьогоднішній день, це модель HGX8/3220-4S. Її холодопродутивність складає 195 кВт при температурі кипіння 0оС і конденсації +40оС.

Полугерметичні компресори мають невисоку ціну запасних запчастин. Це зменшує витрати на їх експлуатацію впродовж усього періоду роботи навіть при найскладніших умовах роботи.

Холодильні компресори Bock – бездоганна робота, компактність і відома якість усьому світу.

BOCK

Ціни у прайсі

<< Попередній виробник   Наступний виробник >>