Блог пользователя - Alexandr

Плюсы и минусы приобретения подержанного холодильного оборудования

Промислове холодильне обладнання дуже популярне в наш час. Без нього не обходяться на харчових підприємствах, а також у торгівлі, де необхідне зберігання продуктів із підтриманням оптимальної температури. Супермаркети, ресторани, гіпермаркети, будь-які заклади громадського харчування використовують як нові, так і вживані установки. Фахівці ТОВ «Компанія Холод» допоможуть підібрати відповідне обладнання, встановлять та налаштують його для стабільної та ефективної роботи.

Підігрів підлоги в холодильній камері

Приміщення, де встановлене промислове холодильне обладнання, вважаються такими, де постійно або більшу частину часу переважає низька температура повітря. Згідно з будівельними нормами та правилами, при облаштуванні таких приміщень потрібно вжити ефективних заходів, щоб уникнути промерзання ґрунту – основи для підлоги та фундаменту. Так, потрібна організація підігріву підлоги в холодильній камері. Правильно облаштувати його для будь-якого підприємства та конкретного обладнання допоможуть фахівці ТОВ «Компанія Холод».

Правила догляду за холодильним обладнанням влітку

У спеку промислове холодильне обладнання працює з подвоєним навантаженням. Все тому, що установкам часто доводиться контактувати з теплим або навіть гарячим повітрям, що надходить з вулиці. У таких умовах елементи та системи функціонують на зношування, споживають більше електроенергії. Уникнути цього можна, якщо забезпечити їм правильний догляд. Підібрати, встановити та налаштувати відповідні агрегати для підприємства допоможуть фахівці ТОВ «Компанія Холод».

Заходи безпеки під час експлуатації промислового холодильного обладнання

Під час експлуатації промислового холодильного обладнання можуть виникати ситуації, здатні загрожувати здоров'ю і навіть життю працівників. Персонал піддається ряду небезпечних факторів, наприклад, осколків, що розлітаються, струменів холодоагенту, рухомий елементів обладнання, зниження температури повітря, вібрацій. Щоб уникнути цих проблем, суворо розроблені заходи та правила безпеки. Правильно вибрати, встановити та налаштувати обладнання з їх дотриманням допоможуть спеціалісти ТОВ «Компанія Холод».

Як підібрати компресор для холодильної камери

Необхідність придбання компресора для холодильника найчастіше виникає через поломку старого. Його потрібно замінити на новий, справний пристрій. Нерідко при пошуку люди стикаються з проблемою відсутності необхідної, тобто рідної моделі, встановленої заводом-виробником. Тоді можна знайти аналог за однаковими характеристиками. Фахівці ТОВ «Компанія Холод» допоможуть з вибором, встановленням та налаштуванням відповідного холодильного обладнання для будь-якого підприємства.

Що впливає на вартість холодильної камери

 

Холодильна камера - універсальне обладнання, необхідне для багатьох підприємств і виробництв. Широко застосовується в торгівлі, харчової, хімічної промисловості, для зберігання продуктів, реагентів і інших товарів. Забезпечує постійну підтримку потрібної температури на заданому рівні. Зберігає продукти свіжими так довго, як це необхідно. Їх зовнішні характеристики, смак і натуральний аромат не змінюються.

Вибір обладнання для шокової заморозки ягід

Шокова заморозка - вірний і найефективніший спосіб зберегти ягоди свіжими надовго. Заводи з переробки смородини, чорниці, ожини, малини постійно застосовують обладнання, що працює за таким принципом. Шокова заморозка передбачає миттєве охолодження сировини при температурі від -20 до -30. Холодильна автоматика забезпечує швидку обробку. Вибрати, встановити і налаштувати відповідне обладнання для ягідних виробництв зможуть фахівці ТОВ «Компанія Холод».

Вибір холодильних складів і камер для дозрівання сирів

При виборі складу або камери для дозрівання сирів необхідно враховувати вимоги до самого процесу і його особливості. Характер і обсяги продукції, що зберігається впливають на розрахунки холодопроизводительности і кількість необхідного обладнання. При проектуванні такого холодильного складу краще уникати стандартних рішень, так як вони можуть виявитися невідповідними для конкретних ситуацій. Проектуванням, установкою і налаштуванням холодильних установок, складів займаються фахівці ТОВ «Компанія Холод».

Вибір холодильної камери для кондитерських виробів

При зберіганні кондитерських виробів необхідно створювати і постійно підтримувати специфічні умови, не властиві іншої продукції. Так, шоколад та інші солодощі потрібно зберігати при постійній температурі не вище 24 градусів. Потрібно забезпечити оптимальний рівень вологості, захист від сонячного світла. Важливо, щоб солодощі зберігали привабливий вигляд і аромат. З проектуванням і установкою відповідного устаткування для таких цілей допоможуть фахівці ТОВ «Компанія Холод».

Поширені поломки промислового холодильного обладнання

 

Промислове холодильне обладнання затребуване в різних сферах діяльності. Без нього не обходяться в торгівлі, на харчових, хімічних підприємствах. Принцип роботи промислової холодильної установки практично нічим не відрізняється від побутової. В основі процесу лежать аналогічні закони фізики. Конструкції промислового обладнання розраховані на тривале застосування, але теж, як і будь-які, можуть ламатися з різних причин. Провести діагностику і ефективний ремонт будь-якої несправності зможуть фахівці ТОВ «Компанія Холод».

Страницы