• Будівництво складів з сендвіч-панелей
  • Промислове холодильне обладнання
  • Монтаж і обслуговування промислового холодильного обладнання
  • Холодильні агрегати. Продаж, монтаж і обслуговування 
  • Широкий асортимент автоматики для холодильного обладнання
  • Продаж і обслуговування холодильного торгового обладнання

Статті

Промислове холодильне обладнання

Чер
14

Промислове холодильне обладнання - це технічний комплекс, спрямований на створення і підтримання заданих (середніх і низьких) температур в спеціальних виробничих приміщеннях. Воно активно застосовується у різних галузях промисловості:

Промислові вентилятори

Тра
30

Промислові вентилятори - це група виробів, що застосовується для організації вентиляції, перемішування і охолодження у великих за об'ємом приміщеннях і холодильному устаткуванні. Вони використовуються на виробничих майданчиках, складських комплексах, в офісних приміщеннях і навіть приватних будинках.

Технічні характеристики для підбору

У випадку з виходом з ладу одного або декількох вентиляторів в існуючій системі, підбір виконується на підставі параметрів несправних виробів.

Холодильные шторы ПВХ: особенности и преимущества

Тра
14

Холодильні штори ПВХ - економний і ефективний метод збереження холоду і тепла. З їх допомогою можна знизити ймовірність температурних коливань в приміщенні (або в холодильній камері). У підсумку, навіть при інтенсивній роботі холод зберігається на потрібному рівні.

Промислове холодильне обладнання. Види. Особливості. Характеристики.

Кві
23

Різноманітність промислового холодильного обладнання Холод - необхідна умова для безлічі видів промисловості. Починаючи з поступового охолодження заготівель продукції і закінчуючи агрегатами шокової заморозки при виробництві напівфабрикатів. Щоб успішно купити холодильне обладнання в Україні, потрібні хоча б мінімальні уявлення про його особливості.

Холодильні склади і камери

Кві
02

ТОВ «Компанія Холод» будує діяльність на базі нових технологій і виробляє сучасне холодильне обладнання з використанням агрегатів, що поставляються з Європи (Німеччина, Австрія, Італія, Франція) і Азії (Японія, Корея). Проектування холодильних складів , терміналів і камер - багатоступінчастий процес, який передбачає передпроектні і підготовчі роботи, складально-монтажний цикл (каркас, теплоізоляція, інженерні мережі), поставку, установку та пусконалагоджувальні роботи.

Підготовка холодильного обладнання до літнього сезону

Бер
21

 обслуговування холодильного обладнання

Для дбайливих і поінформованих власників промислового і побутового холодильного обладнання кожного разу перед настанням сезонного потепління доводиться перейматися заходами, що готують їх агрегати до жаркого пори року.

Камери інтенсивного охолодження і шокової заморозки

Бер
14

Людство, в прагненні продовжити термін зберігання продуктів харчування, здавна використовувало холод.

З розвитком інноваційних технологій зберігання харчової сировини або готових страв в холодильнику або звичайній морозильній камері вже не так актуально з огляду на наявність більш досконалих способів продовження терміну придатності продуктів. Йдеться про витісняють традиційні холодильники камери інтенсивного охолодження і шокової заморозки.

Weiguang - один из лидеров мирового рынка

Січ
06

Weiguang є найбільшим виробником промислового устаткування в світі. Внаслідок високих показників довговічності і надійності, вентилятори Weiguang залишаються лідерами на ринку вентиляційних двигунів з 1986 року. Організація пройшла європейську та німецьку акредитацію і отримала сертифікат якості ISO9001: 2000, сертифікат екологічної безпеки ISO14001, європейський RoHS, німецький VDE, UL в Америці і відповідає стандартам обов'язкової сертифікації товарів в Китаї.

Конденсатори сучасних холодильників

Чер
22

КонденсаторНе дивлячись на основну функцію холодильного устаткування, його структура включає джерело тепла високої температури. Для ефективної передачі відпрацьованої теплоти холодоагенту потрібний якісний конденсатор. Сучасні конденсаторні установки діляться на два типи по роду охолоджувального процесу :

  • водяні;
  • повітряні.

Спосіб відведення теплового потоку пропонує наступні групи водяних конденсаторів

  • проточні;
  • випарні;
  • зрошувальні.

Дві останні категорії можна об'єднати в одну групу - водоповітряні конденсатори. Для конденсаторів використовуються тільки матеріали, які пройшли випробування на розрив.

Автор Гость (не проверено) детальніше

Холодильне обладнання

Чер
22

Холодильна шафа CarbomaЗберігати свіжість продуктів і при цьому сприяти їх продажу - головне завдання професійного холодильного обладнання. Відкриваючи свій ресторан, кафе, магазин або мережу громадського харчування, варто ретельно підбирати устаткування. Воно забезпечить заклад свіжою їжею, а від цього залежить ваша репутація і кількість клієнтів. Тому варто вивчити всі характеристики запропонованих агрегатів і вибрати те, що найбільш підходить саме для вас.
Можна виділити наступних, найбільш поширених помічників на кожній кухні, в кожному торговому залі або ресторані:

Автор Гость (не проверено) детальніше

Страницы

Subscribe to RSS - блоги