Статті

Особливості вибору камер шокової заморозки

Шокова заморозка використовується, коли потрібно оперативно і ефективно заморозити продукти харчування. Цей процес дозволяє збільшити термін придатності продуктів при збереженні всіх поживних і смакових якостей. Промислові камери шокової заморозки відрізняються високою продуктивністю і великими обсягами. Вони розраховані на інтенсивне застосування і підходять для швидкого заморожування різних продуктів.

Функціональні особливості стрічкових ПВХ-штор

Стрічкові ПВХ-завіси, звані також завісами, являють собою сучасну розробку, яка використовується для підвищення продуктивності праці, забезпечення комфортних умов роботи персоналу, економії витрат на опалення приміщень. Такі вироби мають більшу кількість незаперечних переваг, тому привертають до себе увагу замовників промислового холодильного обладнання.

Холодильні ворота: особливості та принцип роботи

Холодильні ворота і двері обов'язково встановлюються в низькотемпературних складах і охолоджуючих або морозильних камерах, конструкція яких сильно впливає на герметичність і енергоефективність всієї системи. Перед установкою холодильні ворота обов'язково вибирають серед усіх існуючих різновидів. Ще в процесі проектування самого промислового обладнання відразу визначаються, якого типу і розміру будуть холодильні ворота.

Вертикальні холодильні двері - особливості

Двері грають дуже важливу роль в конструкції промислового холодильного обладнання. Якщо вони не відповідають ряду вимог з безпеки, герметичності і надійності, тоді вся система буде працювати неполноценно.Прі виготовленні дверей також потрібно враховувати конфігурацію і особливості приміщення. Вони не повинні не тільки не пропускати холодне повітря, але також не забирати надто багато корисної площі, бути зручними в експлуатації і сумісними з різними електронними системами.

Відкатні холодильні двері - особливості

Правильно оснащене промислове холодильне обладнання буде функціонувати і справлятися зі своїми завданнями ефективно. Монтаж і збірка так, як потрібно - важлива умова правильної роботи і стабільних технологічних процесів на всьому підприємстві. Холодильні камери, що використовуються для зберігання харчової продукції, зазвичай займають досить великі площі. Крім компресорних установок, для таких конструкцій важливі двері. Неправильна установка і невідповідний виріб призведе до великих витокам холоду.

Розпашні холодильні двері - особливості

При використанні промислових і комерційних холодильних камер висуваються особливі вимоги до облаштування блоків. Те, настільки точно, ефективно і надійно працюватимуть низькотемпературні пристрою, залежить від якості спеціалізованих дверних блоків. Розпашні двері монтуються тоді, коли не передбачається заїзд в камеру великогабаритних транспортних засобів.

Обираємо повітроохолоджувач

Повітроохолоджувачі, або як їх інакше називають - випарники, охолоджують повітря в холодильних камерах, овочесховищах, камерах шокової заморозки і виробничих приміщеннях, що вимагають більш низьких температур.

Призначення

Призначення воздухоохладителя складається в здійсненні передачі холоду від холодоагенту до повітря. В якості холодоагенту зазвичай використовується фреон або різної концентрації гліколеві розчини.

Що таке повітроохолоджувач

Повітроохолоджувачі представляють собою теплообмінне обладнання, призначене для охолодження повітря. Робота таких установок заснована на найпростіших законах фізики, які передбачають поглинання теплової енергії під час нагрівання і випаровування води. У таких агрегатах тепло з простору поглинається нагрівається рідиною. Потім повітря охолоджується. Це відбувається інтенсивніше, при знятті тепла осьовими вентиляторами.

Обираємо холодильний вентилятор

Холодильний вентилятор - пристрій, призначений для більш ефективного відбору тепла з випарників і конденсаторів, а також більш швидкого і якісного обдування і охолодження продуктів після їх завантаження в холодильну камеру. Встановлюється також для обдування ємностей. Завдяки якісній системі вентиляції повітря всередині обладнання або холодильної камери циркулює безперервно, температура розподіляється рівномірно, підтримується оптимальна вологість.

Що потрібно врахувати при експлуатації невеликих холодильних камер

 

Холодильне обладнання промислового типу використовується на підприємствах харчової промисловості, торгівлі, громадського харчування, в медичних установах і т. Д. Найбільш успішно з завданням зберігання продукції при низьких температурах справляються агрегати відомих виробників L'unite Hermetique (Tecumseh), Danfoss, Cubigel. А так же, швидко збираються модульні холодильні та морозильні камери - Polair, Balex, Kingspan, Пантек, Північ, Горсталь і ін.

Страницы