Статті

Повітроохолоджувачі Kailaili

Теплообменное оборудование Kailaili

Чергове постачання повітроохолоджувачів і конденсаторів Kailaili комерційного типа до України. Підлогові, стельові, кубічні. Регулярні завезення дозволяють тримати на складі всю лінійку устаткування незалежно від сезону. Вентилятори Weiguang.

Магнітні ПВХ штори

Магнітні ПВХ штори для холодильних камер

Споживачами холоду все велику популярність набирає така нова продукція як Магнітні штори ПВХ. ТОВ Компанія Холод є єдиним виробником в Україні даної продукції. У відмінності від традиційних завіс ПВХ, її особливість в повній затримці перемішування повітря з теплого приміщення в холодне, і навпаки.

Холодильні камери та склади

Холодильні камери та склади

Промислове холодильне обладнання - одне з головних складових успішного функціонування закладів різних сфер діяльності. Холодильні камери встановлюються в різних закладах:

Сервісне обслуговування холодильного обладнання

Сервісне обслуговування холодильного обладнання

Навіть невелике ушкодження холодильного обладнання порушує його роботу, а значить, стане причиною простоїв цілого цеху, всієї виробничої лінії, або цілого підприємства, а це збитки, які не співмірні з витратами на якісне обслуговування обладнання. Якщо ж поломка і сталася, то багато що залежить від кваліфікації, матеріально-технічного оснащення ремонтної бригади. Часом банальне наявність необхідних запасних комплектуючих і діагностичної тфехнікі дозволяє оперативно локалізувати наслідки навіть серйозної поломки, швидко відновити працездатність промислової холодильної установки.

Торговое холодильное оборудование

Торговое холодильное оборудование

Торговельне холодильне обладнання використовується в комерції для підтримки в приміщеннях або окремих камерах необхідного температурного режиму (незалежно від зовнішньої температури навколишнього середовища).

Морозильна техніка необходима:

  • ресторанам, кафе (вітрини, морозильні камери);
  • магазинах різного профілю (прилавки, морозильні камери, шафи, торгові автомати та вітрини).

Умовно комерційні установки можна поділити на:

Особливості використання промислового холодильного обладнання в літній сезон

Особливості використання промислового холодильного обладнання в літній сезон

Літній сезон - це пора підвищених навантажень на промислове холодильне обладнання. Без нього не обходиться робота великих пунктів громадського харчування, звичайних магазинів, гіпермаркетів, і харчових підприємств.

Великогабаритні морозильні камери охолоджують різні продукти, зберігаючи їх в ідеальному стані придатному до вживання. Завдяки спеціальній техніці, швидкопсувні: молоко, овочі, ягоди, фрукти, м'ясо та риба, а також різні напівфабрикати зберігаються при стабільній температурі незалежно від показників градусника в приміщенні і на вулиці.

Промислове холодильне обладнання

Промислове холодильне обладнання - це технічний комплекс, спрямований на створення і підтримання заданих (середніх і низьких) температур в спеціальних виробничих приміщеннях. Воно активно застосовується у різних галузях промисловості:

Промислові вентилятори

Промислові вентилятори - це група виробів, що застосовується для організації вентиляції, перемішування і охолодження у великих за об'ємом приміщеннях і холодильному устаткуванні. Вони використовуються на виробничих майданчиках, складських комплексах, в офісних приміщеннях і навіть приватних будинках.

Технічні характеристики для підбору

У випадку з виходом з ладу одного або декількох вентиляторів в існуючій системі, підбір виконується на підставі параметрів несправних виробів.

Холодильные шторы ПВХ: особенности и преимущества

Холодильні штори ПВХ - економний і ефективний метод збереження холоду і тепла. З їх допомогою можна знизити ймовірність температурних коливань в приміщенні (або в холодильній камері). У підсумку, навіть при інтенсивній роботі холод зберігається на потрібному рівні.

Промислове холодильне обладнання. Види. Особливості. Характеристики.

Різноманітність промислового холодильного обладнання Холод - необхідна умова для безлічі видів промисловості. Починаючи з поступового охолодження заготівель продукції і закінчуючи агрегатами шокової заморозки при виробництві напівфабрикатів. Щоб успішно купити холодильне обладнання в Україні, потрібні хоча б мінімальні уявлення про його особливості.

Страницы