Bitzer холодильні компресори

Логоттип Bitzer

 

Виробник BITZER, випускаючи свою холодильне обладнання, за короткий час напрацював позитивний імідж і репутацію. На сьогоднішній день компанія Bitzer - це найбільша європейська машинобудівна компанія у сфері холодильного обладнання. Вона виробляє одну товарну групу - компресори різних типів, а також компоненти для них. Висока оцінка виробленої компанією продукції на світовому ринку це нагорода самовідданої праці всіх її співробітників. Кожен з них має високу кваліфікацію і вважає себе важливою частиною підприємства. Багато підприємств у світі, в сфері яких холодильне обладнання займає перше місце, користуються саме Бітцер.

Компресор Bitzer

Компресор BITZER - це відмінна холодопродуктивність, низькі шумові показники, габаритні корпуси, зручність ремонту та обслуговування. Усі деталі виконані з якісної сталі, що значно збільшує термін роботи компресорів. Встановлена автоматика компресорів Бітцер дає змогу захистити машину від роботи в аварійному режимі. Це гарантує недороге сервісне обслуговування холодильного обладнання.

Звернувшись до нашої компанії ви зможете виконати підбір компресорів Бітцер, з подальшим його придбанням, заказати технічну документацію, оформити заявку на ремонт компресорів Bitzer, діагностику у стаціонарній майстерні та отримати рішення. скласти договір обслуговування компресорів Бітцер, отримати консультацію.

Компанія BITZER випускає таке компресорне обладнання та аксесуари:

Полугерметичні поршневі компресори:

Агрегати компресорно-конденсаторні:

Інше обладнання:

Ціни у прайсі

<< Попередній виробник   Наступний виробник >>