Alco Controls

Alco

Alco Controls є брендом американської корпорації з виробництва холодильної автоматики Emerson. Компанія існує більше 90-та років (1924р.), І за цей період досягла найвищих позицій на ринку холодопостачання.

ALCO CONTROLS постійно розробляє, модернізує нові і існуючі моделі. При виробництві всього обладнання холодильної автоматики виконуються високі вимоги якості, ефективності та міцності.
На сьогоднішній день виробник Alco виготовляє найширшу лінійку компонентів лінійної холодильної автоматики і приладів автоматизації, які потрібні для комплектації установок охолодження, систем кондиціонування повітря і теплових насосів:Автоматика Alco

Продукція компанії Alco Controls використовується в експлуатації в холодильному і морозильному обладнанні супермаркетів, підприємствах громадського харчування, молокозаводах і м'ясокомбінатах, в медичному виробництві, установках осушення повітря, в транспортних засобах (автомобілях, залізничному і навіть в морському), в системах кондиціонування (моноблочні і спліт-системи, чиллери), а також в теплових насосах (для обігріву приміщень).

Велика кількість виробників обладнання із застосуванням холодильних і морозильних систем, а так само систем кондиціонування повітря надають перевагу Alco Controls опираючись на його надійність якості, широку лінійку, періодичність модернізацієї, вдосконаленню виробництва і технологій.

Цані у прайсі

<< Предыдущий производитель Следующий производитель >>