Холодильні меблі АйсТермо

Кожний підприємець, працюючий у сфері роздрібної торгівлі продуктів харчування, зіштовхується з вибором торгівельного холодильного обладнання для свого магазину. Будь то холодильні вітрини чи холодильні шафи, у першу чергу, керівник супермаркету шукає надійне, просте у користуванні, недороге, та при цьому, маюче гарний зовнішній вигляд, холодильне обладнання. Максимально зручний функціонал з демонстрації товару покупцеві це запорука успішної торгівлі.

Український завод з виробництва холодильного обладнання, являється виробником великого асортименту комерційного холоду для магазинів. А саме: кондитерські вітрини, м’ясні, молочні, холодильні і морозильні шафи, вітрини для морозива і риби, овочеві прилавки і регали. Велика кольорова гама холодильних прилавків дозволяє створювати оригінальний дизайн свого магазину. А різні площі для викладки продукції і габаритні розміри вирішують різні задачі.

Холодильная мебель Холодильні меблі

Холодильні вітрини поділяються на: середньотемпературні (0..+8)°C, низькотемпературні (-8..-10)°C, універсальні вітрини (-4..+5)°C.  Холодильні шафи можуть бути як з глухими дверима, так і зі скляними для демонстрації товару(напої, соки, консерви). Холодильны бонети і регали(пристінная холодильна гірка), охолоджуємі столи. 

Уся продукція, що випускається комплектується надійними єропейськими комплектуючими Danfoss, L'UNITE HERMETIQUE, EVCO, ELIWELL. Усе обладнання може бути у двох варіантах зі статичним чи динамічним способом охолодження. Для великих магазинів наша компанія може запропонувати торгівельні меблі не тільки з вбудованним холодильним обладнанням, а й з виносним за межами вітрини, або взагалі за межами магазину.

Холодильні вітрина Айстермо

Холодильні вітрини

Холодильна шафа

Холодильні шафи

Універсальні вітрини

Універсальні холодильні вітрини

Холодильна гірка

Холодильні гірки і бонети

Холодильний стіл

Холодильні столи

Дилер

ТОВ "Компанія Холод" дилер цієї продукції, який займається виробництвом для магазинів. Тому ми можемо запропонувати максимальні знижки на холодильні меблі і вигідні умови продажу.

Досвід

Ми багато років на ринку холодозабеспечення і торгівля не головний наш напрямок у цій сфері. Основні види діяльності компанії, це проектування, підбір, монтаж, і сервісне обслуговування холодильного обладнання, як торгівельного, комерційного, так і промислового. У штаті нашої компанії є досвідчені монтажники, і служба інженерів, які можуть допомогти у виборі, та монтажу обладнання. Холодильщики сервісного відділу завжди можуть надати професійну допомогу в гарантійні терміни і надати післягарантійне обслуговування холодильного обладнання магазину.

Гарантія

При покупці продукції необхідно розуміти, що гарантійне зобов’язання несе тільки дилер продавець. Завод не має сервісного відділу. І тому величезний досвід  у сфері холодозабеспечення, рекомендації заводу і вдячних покупців дозволяють тільки нам виконувати гарантійні обов’язки перед покупцями продукції. Просто торгуючі організації, не мають такого права, досвіду та засобів.
Замовнику зручно за нами працювати:

  • великий асортимент;
  • ціна;
  • якість;
  • досвід;
  • гарантія.

Торгівельне обладнання Polair>>