ТОВ "Компанія Холод" - продаж, монтаж, ремонт, обслуговування холодильного обладнання

Промислове холодильне обладнання, агрегати і установки, що підтримують певний температурний режим, необхідний для зберігання продуктів, деяких матеріалів і виробів. Використовується також для охолодження рідин, хімікатів, продовольчих продуктів, технологічних розчинів.

Це та техніка, без якої не може обійтися практично жодне підприємство або виробництво, тим більше що працює в продуктовій сфері. Холодильна техніка необхідна як для підприємств громадського харчування, магазинів, супермаркетів, так і до масштабних фабрик і виробництв, що працюють не тільки з продуктами харчування і товарами, що потребують особливих умов зберігання, але і там, де необхідність охолодження викликана производсвенной необхідністю.

Промислові низькотемпературні холодильні та морозильні установки затребувані практично на будь-яких підприємствах і у виробничих приміщеннях.

Обладнання створює широкий діапазон робочих температур, зазвичай від -35 до +10 градусів. Всі агрегати, що відносяться до цього класу, адаптовані для роботи в складних умовах. Теплоотдатчиком, в такому випадку, є навколишнє середовище, а теплоприемником – холодоагент.

Холодопостачання Україна

ТОВ «Компанія Холод» займається такими видами діяльності, як установка холодильного обладнання, а так само ми здійснюємо холодопостачання у всіх його видах – продаж, ремонт, технічна підтримка.

У нас працює команда фахівців, яка постійно підвищує свій рівень кваліфікації. Ми можемо виконати будь-які найскладніші види робіт - установка систем холодопостачання та кондиціонування. Наша команда працює настільки злагоджено і професійно, що випадки збоїв і поломок з нашої вини повністю виключені – ми знаємо свою справу.

Фахівці нашої компанії здійснюють не тільки установку і ремонт обладнання на вимогу, але і надають послуги з технічного супроводу при введенні системи в експлуатацію щоб уникнути можливих несправностей або недоліків при установці – це обов'язкова послуга, наявність якої передбачається при придбанні нашої продукції. Ми зацікавлені в тому, щоб вся техніка, яку у нас купують клієнти, працювала без збоїв.

Ми також надаємо послугу по періодичному профілактичному огляду для запобігання можливих поломок у зв'язку з зносом деталей системи – наші техніки виїжджають за місцем і проводять повний огляд установок. Ця послуга може надаватися як в комплексі на обслуговування, так і окремо за бажанням замовника.

Де використовується

Промислові холодильні системи необхідні скрізь, де організовано постійне зберігання товарів, предметів і речовин, що вимагають певного температурного режиму. Зараз без них не обходиться жодне сучасне підприємство. Такі установки обов'язково присутні в будь-яких установах громадського харчування. Професійне холодильне обладнання для зберігання овочів, фруктів, швидкопсувних продуктів, напоїв завжди присутня і постійно працює в торгових центрах, супермаркетах, магазинах.

Холодильна система також нерідко є важливою складовою виробництва або великої фабрики, навіть якщо вони не працюють з продуктами харчування. Вона обов'язкова там, де є будь-які товари, що потребують особливих умов зберігання. Холодильні машини монтуються в місцях, де необхідність охолодження викликано особливими умовами виробництва. Їх використовують медичні установи, лабораторії.

Фірма «Компанія Холод» займається продажем холодильного обладнання та його встановленням, також надає послуги по ремонту та технічному обслуговуванню. В цій галузі вона працює вже більше 15 років, і за весь час існування зарекомендувала себе однією з кращих.

Які види

Сучасні виробники холодильного обладнання випускають установки, які розрізняються за принципом роботи, призначенням, температурного діапазону. За першим критерієм їх поділяють на комерційні, застосовувані в супермаркетах, магазинах, торгових центрах, і промислові, призначені виключно для виробництв. Останні зазвичай вимагають великої площі, тому для них виділяються спеціальні зали, де зберігаються товари, що вимагають постійної підтримки певної температури.

Залежно від призначення бувають:

 • Холодильне обладнання для зберігання овочесховищ, м'яса, риби, інших охолоджених і заморожених продуктів. Це агрегати, що застосовуються на промислових і сільськогосподарських підприємствах, цехах, фабриках.
 • Холодильні установки для ліків, хімічних реагентів, біологічного матеріалу.
 • Камери шокового заморожування для ягід, фруктів, риби та інших продуктів.
 • Камери шокового охолодження.
 • Чиллери для охолодження проміжних рідин (води, гліколю і т. д.), які циркулируются насосами по трубах різних систем. Ці рідини в свою чергу виконують охолоджування або нагрівання в залежності від типу системи.

Окремо виділяють холодильне обладнання для складських і підсобних приміщень, погреби, магазину, підприємств громадського харчування, ресторану, магазину.

Залежно від робочого температурного діапазону, виділяють:

 • Низькотемпературні. Постійно підтримують показник близько -25.
 • Високотемпературні. Зберігають продукти, товари при плюсовій температурі від +5 до +25.
 • Середньотемпературне холодильне обладнання. Працює в діапазоні від -5 до +5.
 • Скороморозильное. Оперативно охолоджує до -45.

«Компанія Холод» пропонує купити морозильне обладнання для холодильної камери різних типів. Продавець працює тільки з перевіреними постачальниками установок з Європи та Азії, які зарекомендували себе кращими і найбільш відповідальними у всьому світі.

Виробники

«Компанія Холод» співпрацює з провідними світовими виробниками, які постачають нам холодильні агрегати – камери, компресори, установки і цілі системи. Ми працюємо тільки з перевіреними постачальниками, якість обладнання яких не піддається сумніву. Німеччина, Італія, Франція, Австрія, Корея і Японія – це країни-виробники холодильного обладнання, які зарекомендували себе всьому світу надійними постачальниками техніки вищої якості.

Компанії, з якими ми співпрацюємо:

 • компресори для холодильних установок нам поставляють Aspera, Bitzer, BOCK, Danfoss, Copeland, Frascold, Lunite Hermetique;
 • моноблочні холодильні установки і спліт-системи виробництва Полюс і Polair;
 • Alfa Laval, Gunter, KuBA, LU-VE, Luvata (Eco), Thermokey, а так само деякі китайські виробники повітроохолоджувачів конденсаторів та іншого теплообмінного устаткування;
 • промислові вентилятори від компаній Tidar, Ziehl Abegg, Weiguang, MaEr Fan Motor;
 • у компанійAlco, Castel, Carel, Danfoss ми закуповується холодильна автоматика;
 • теплова ізоляція надається виробниками K-flex;
 • холодильні масла виробництва Bitzer, Danfoss, Fuchs, Mobil, Planetelf, Suniso;
 • холодильні камери з сендвіч-панелей ми закуповуємо у Balex, Kingspan;
 • вся електрична автоматика закуповується у виробників Alco Controls, Carel, Danfoss, Dixell, Eliwell, Emerson, ETI, EVCO, Johnson Controls.

Це найкращі виробники холодильної техніки в світі, продукцію яких ми встановлюємо своїм клієнтам. Ця техніка зроблена з розумом і прослужить своєму власникові довгі роки.

Установка

Перш ніж почати монтаж, потрібно підготувати приміщення. Холодильна система може встановлюватися як в нові, ще споруджуваному будинку, так і у вже завершене. Для збереження заданої температури повітря облаштовується пінополіуретанове покриття. Це нетоксичний матеріал, не сприйнятливий до утворення цвілі, грибків, простий у догляді.

Фахівці «Компанія Холод» виконають всі підготовчі роботи і встановлять холодильне обладнання для закладів громадського харчування, ресторану, складу, сховища будь-якого розміру, щоб воно працювало стабільно і ефективно. Тільки після правильного монтажу будь - морозильна установка для приміщення буде надійно і повноцінно виконувати свої функції.

Будівництво та продаж холодильних камер

Одне з активно розвинених напрямів діяльностіта ТОВ "Компанія Холод" є будівництво та продаж холодильних камер і камер шокової заморозки. Ці пристрої актуальні практично для будь-якої сфери промисловості і дозволяють значно збільшити терміни зберігання швидкопсувних продуктів і товарів. Ціна на камери шокової заморозки та різнотипні холодильні камери залежить від багатьох факторів, наприклад розміри і потужність. Однак ми можемо гарантувати що у нас ви можете купити камери або замовити будівництво холодильних камер за мінімально можливими цінами, які можливі без втрати якості.

Наші переваги

Купити холодильне обладнання для магазину, складу, торгового центру або підприємства варто, завдяки його численним перевагам:

 • висока ефективність роботи і відмінна продуктивність;
 • міцність, герметичність як самої конструкції, так і її вузлів;
 • оптимальна величина габаритних розмірів – завжди можна знайти підходящий варіант;
 • невисока гучність, знижена вібрація;
 • безпека для навколишнього середовища.

«Компанія Холод» співпрацює з провідними світовими організаціями, що здійснюють виробництво промислового холодильного обладнання. Тут можна купити фреонові та інші апарати за доступною вартості. Ціна морозильного і холодильного обладнання для складів і інших установ в інтернет-магазині «Компанії Холод» залежить від типу, масштабів робіт і вимог до підсумкового результату.

Холодопостачання, і всі питання з цієї теми з задоволенням допоможе вам вирішити ТОВ «Компанія Холод». Купити промислове холодильне обладнання, холодильна техніка, установка, монтаж холодильного обладнання, ремонт холодильного обладнання та інше – все це у нас. Ми здійснюємо свою діяльність на території всієї України – Харків, Київ, Одеса, Львів, Дніпро, Запоріжжя, Миколаїв, Вінниця, Житомир, Івано-Франківськ, Ужгород, Чернівці, Хмельницький, Новоград, Маріуполь, Тернопіль, Луцьк, Кропивницький, Полтава, Рівне, Кривий Ріг, Чернігів, Черкаси, Мукачево, Суми, Житомир, Кременчук, Біла Церква, Бердянськ, Кам'янець-Подільський, Мелітополь, Миколаїв, Калуш, Коломия, Трускавець, Берегове та інші населені пункти.