ТОВ "Компанія Холод"

Спеціалісти нашої компанії виконують не тільки встановлення та ремонт обладнання за вимогою, але й надають послуги по технічному супроводу при введенні системи в експлуатацію, щоб уникнути можливих несправностей та недоліків при встановленні - це обов'язкова послуга, наявність якої передбачається при придбанні нашої продукції. Ми зацікавлені, щоб уся техніка придбана у нас працювала без збоїв.
Також ми надаємо послугу періодичного профілактичного огляду для запобігання можливих несправностей пов'язаних зі зносом деталей системи - наші спеціалісти виїжджають на місце та проводять повний огляд установок. Ця послуга може надаватися як і у комплексі на обслуговування, так і окремо за бажанням.
Майстри нашої компанії також виконують регулювання газового середовища у камерах овочів та фруктів - це дозволяє значно продовжити термін придатності та товарний вигляд продукції. Цей метод базується на зниженні вмісту кисню у середовищі зберігання продуктів та контролі вологості досягається уповільненням виробленням етилену та вуглекислого газу, які сприяють в'яненню та псуванню продуктів. Цей метод найбільш ефективний для зниження метаболічних процесів в продуктах. Ця технологія має два способи використання, обидва являються дієвими на практиці.

Виробники

"Компанія Холод" співпрацює з провідними світовими виробниками, які постачають нам холодильні агрегати - камери, компресори, установки та цілі системи. Ми працюємо виключно з перевіреними постачальниками,
якість обладнання яких не піддається сумніву. Німеччина, Італія, Франція, Австрія, Корея і Японія - це країни-виробники холодильного обладнання, які зарекомендували себе всьому світу як надійні постачальники техніки екстра-класу.

Компанії, з якими ми співпрацюємо:

  • компресори для холодильних установок для нас постачають Aspera, Bitzer, Bristol, BOCK, Danfoss, Dorin, Frascold, Lunite Hermetique;
  • моноблочні холодильні установки та спліт-системи виробництва Zanotti та Polair;
  • Alfa Laval, Basetec, Gunter, KuBA, LU-VE, Luvata (Eco), Thermokey виробляють конденсатори, повітроохолоджувачі і теплообмінники;
  • вентилятори від компаній Tidar, Ziehl Abegg, Weiguang;
  • компанії ACO, ACC-Alliance, Aircool, Alco, Castel, Carel, Devi, Hansa, Nexans, Schultze - холодильна автоматика;
  • теплова ізоляція постачається від Armacell, K-flex;
  • холодильні масла виробництва Bitzer, Danfoss, Fuchs, Mobil, Planetelf, Suniso;
  • ми здійснюємо закупівлю холодильних камер з сендвіч-панелей у Balex, Kingspan;
  • електрична автоматика від виробників Alco Controls, Carel, Danfoss, Dixell, Eliwell, Emerson, ETI, EVCO, Johnson Controls, OBEH.

Це найкращі виробники холодильної техніки у світі, продукцію котрих ми встановлюємо своїм клієнтам. Ця техніка зроблена з розумом та буде служити роками.

Наші переваги

Якщо вам необхідно зробити установку системи холодильного обладнання або окремого її елемента, то ТОВ «Компанія Холод» буде гарним рішенням для цієї справи. Ми надаємо великий
спектр послуг з обслуговування в своїй сфері. Ми даємо повну гарантію на тривалий час на всі види виконаних робіт.
Придбане холодильне обладнання може бути доставлене від виробника як в зібраному вигляді, так і комплектуючими з монтажем на місці. Це дозволить істотно заощадити витрати,
оскільки наші фахівці можуть якісно зібрати і встановити систему будь-якої складності. Монтаж можливий як повний, так і частковий за вимогою замовника.
Наша компанія також надає послуги виїзду фахівців на місце діяльності замовника для повного огляду та консультації для вибору найбільш оптимального варіанту систем охолодження і кондиціювання.
Ми допоможемо вам визначитися з вибором холодильних та морозильних камер, опираючись на ваші вимоги та характеристики техніки, наші професіонали оглянуть приміщення і
проконсультують вас по найбільш оптимальному розташуванню цієї техніки.
Наша компанія пропонує своїм клієнтам гнучку систему цін та програму лояльності для постійних клієнтів. Також замовлення комплексного обслуговування буде мати вигіднішу вартість, в порівнянні з ціною за виконані послуги окремо.
При замовленні наших послуг ми складаємо з клієнтом договір для обслуговування. За фактом кожних виконаних робіт замовник отримує акт наданих послуг, який підтверджує взаємини клієнта і виконавця. У ньому також вказується гарантійний термін на виконані роботи.
Ми цінуємо своїх клієнтів і при виникненні будь-яких питань або форс-мажорних обставин всіляко йдемо назустріч. Нам довіряють багато великих компаній країни, які мають цілі мережі закладів громадського харчування та супермаркетів, збої в роботі яких призводять до непоправних фінансових втрат. З нами ваша техніка працюватиме, як швейцарський годинник.