• Будівництво складів з сендвіч-панелей
  • Промислове холодильне обладнання
  • Монтаж і обслуговування промислового холодильного обладнання
  • Холодильні агрегати. Продаж, монтаж і обслуговування 
  • Широкий асортимент автоматики для холодильного обладнання
  • Продаж і обслуговування холодильного торгового обладнання

Статті

Камери інтенсивного охолодження і шокової заморозки

Бер
14

Людство, в прагненні продовжити термін зберігання продуктів харчування, здавна використовувало холод.

З розвитком інноваційних технологій зберігання харчової сировини або готових страв в холодильнику або звичайній морозильній камері вже не так актуально з огляду на наявність більш досконалих способів продовження терміну придатності продуктів. Йдеться про витісняють традиційні холодильники камери інтенсивного охолодження і шокової заморозки.

Weiguang - один из лидеров мирового рынка

Січ
06

Weiguang є найбільшим виробником промислового устаткування в світі. Внаслідок високих показників довговічності і надійності, вентилятори Weiguang залишаються лідерами на ринку вентиляційних двигунів з 1986 року. Організація пройшла європейську та німецьку акредитацію і отримала сертифікат якості ISO9001: 2000, сертифікат екологічної безпеки ISO14001, європейський RoHS, німецький VDE, UL в Америці і відповідає стандартам обов'язкової сертифікації товарів в Китаї.

Конденсатори сучасних холодильників

Чер
22

КонденсаторНе дивлячись на основну функцію холодильного устаткування, його структура включає джерело тепла високої температури. Для ефективної передачі відпрацьованої теплоти холодоагенту потрібний якісний конденсатор. Сучасні конденсаторні установки діляться на два типи по роду охолоджувального процесу :

  • водяні;
  • повітряні.

Спосіб відведення теплового потоку пропонує наступні групи водяних конденсаторів

  • проточні;
  • випарні;
  • зрошувальні.

Дві останні категорії можна об'єднати в одну групу - водоповітряні конденсатори. Для конденсаторів використовуються тільки матеріали, які пройшли випробування на розрив.

Автор Гость (не проверено) детальніше

Холодильне обладнання

Чер
22

Холодильна шафа CarbomaЗберігати свіжість продуктів і при цьому сприяти їх продажу - головне завдання професійного холодильного обладнання. Відкриваючи свій ресторан, кафе, магазин або мережу громадського харчування, варто ретельно підбирати устаткування. Воно забезпечить заклад свіжою їжею, а від цього залежить ваша репутація і кількість клієнтів. Тому варто вивчити всі характеристики запропонованих агрегатів і вибрати те, що найбільш підходить саме для вас.
Можна виділити наступних, найбільш поширених помічників на кожній кухні, в кожному торговому залі або ресторані:

Автор Гость (не проверено) детальніше

Холодильная техника

Чер
22

ДрайкулерВикористання низьких температур допомагає збільшити терміни зберігання будь-яких речовин і продуктів. В деяких випадках холод є обов’язковою умовою при виготовленні певної продукції. За визначенням тепло - це енергія, перенесення якої обумовлене різницею температур. Тому, для підтримки об’єкту (простору) в охолодженому стані, потрібно перетворити його в “стік” тепла і підтримувати такий стан при температурі, яка нижча за температуру довкілля. У нашому повсякденному житті це зробити дуже легко завдяки сучасній холодильній техніці.

Автор Гость (не проверено) детальніше

Холодильни вітрини для риби

Чер
22

Холодильна вітрина для рибиКожен ресторан або кондитерська залучають клієнтів красою і якістю своїх страв. Коли люди бачать за скляною вітриною апетитний шматочок чізкейку або різнокольоровий салат "Цезар", то вони просто не можуть пройти повз. Але, що б всі продукти і страви були не тільки красивими, але і свіжими, варто подумати про надійну систему охолодження. Безперечно, вам знадобляться холодильні вітрини. А щоб не помилитися у виборі, варто знати, які вони є, і для чого служить кожен вид.

Автор Гость (не проверено) детальніше

Холодильне обладнання в транспорт

Чер
22

Холод в машині Наявність холодильного обладнання в авто сьогодні не просто розкіш, а швидше необхідність. Перевезення необхідних продуктів харчування, медикаментів, інших подібних товарів вимагає дотримання певного температурного режиму, який не дозволить їм зіпсуватися і забезпечить доставку в пункт призначення в збереженому вигляді. Ринок пропонує широкий спектр холодильного обладнання для авто в різних цінових категоріях і з різними характеристиками. Давайте розкладемо все «по поличках».

Автор Гость (не проверено) детальніше

Холодильне обладнання в м’ясопереробній промисловості

Чер
22

Холодильне обладнання для м’ясаХолодильне обладнання в м’ясопереробній промисловості. Що може бути смачніше м’якого і соковитого м’яса,яке приготували за спеціальним рецептом. Щоб на Ваш стіл потрапив найсвіжіший шматок м’яса або кільце ковбаски, виробники забезпечують якісні умови зберігання своєї продукції. Холод - основа свіжості і натуральності ясної продукції. Тому в м’ясної промисловості холодильне обладнання використовується в цілому комплексі:

Автор Гость (не проверено) детальніше

Абсорбційна холодильна установка

Чер
15

 Абсорбційна холодильна установкаЗараз підприємства і корпорації розростаються до неймовірних розмірів. Виробництва оснащені складними і дорогими машинами і технологіями. Тому кожен підприємець має бути упевнений, що усі працівники правильно і грамотно поводяться з устаткуванням. Проте окрім правильного використання мають бути створені належні умови роботи. У цехах по багатосерійному виготовленню продукції може виникати сильне підвищення температури довкілля. Це негативно відбивається на роботі і термінах експлуатації машин. Для того, що б це запобігти були створені абсорбційні холодильні установки.

Автор Гость (не проверено) детальніше

Автомобільні холодильники

Чер
14

Термоелектричний холодильник в автомобільНе уявляєте літа без вилазок на природу або риболовлю? Вам не треба пояснювати, навіщо в машині потрібен холодильник. У довгій та виснажливій  поїздці в жарку погоду так хочеться випити прохолодної освіжаючої води. Зіпсовані або «перегріті» на сонці продукти запросто можуть зіпсувати будь-яку вилазку.
Виробники холодильників спантеличилися задоволенням самих різних смаків. Що маємо в результаті? Пристрої будь-яких параметрів: від охолоджувача на одну пляшку до агрегату об'ємом в 35 літрів. Деякі апарати не тільки охолоджують, але і нагрівають їжу.
У такому асортименті моделей легко розгубитися. Насправді вас чекає вибір з 3 видів автомобільних холодильників :

Автор Гость (не проверено) детальніше

Страницы

Subscribe to RSS - блоги